Zamknij

Maciej Buzała – kim jest partner Blanki Lipińskiej?

Judyta Wanicka
03.09.2019 14:52
Blanka Lipińska i Maciej Buzała
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Blanka Lipińska od ponad roku związana jest z Maciejem Buzałą. Partner autorki erotycznej powieści „365 dni” jest od niej o młodszy o 5 lat, lecz to właśnie jemu udało się zmiękczyć serce hardej pisarki. Kim jest Maciej Buzała, ile ma lat i czym się zajmuje zawodowo? Sprawdźcie, co wiadomo o ukochanym Blanki Lipińskiej.

Maciej Buzała – partner Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska niespodziewanie obwieściła fanom na Instagramie, że wzięła ślub. Choć informacja okazała się prowokacją, która miała służyć wyłącznie promocji ekranizacji jej powieści „365 dni”, wielu internautów po raz pierwszy miało okazję zobaczyć, jak wygląda jej życiowy partner, Maciej Buzała. Mimo że pisarka od dawna nie ukrywała wizerunku swojego ukochanego na Instagramie, a nawet chętnie opowiada o ich miłosnej relacji w wywiadach i postach, tak naprawdę niewiele było o nim wiadomo. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest Maciej Buzała, mężczyzna, któremu udało mu się rozkochać w sobie starszą o pięć lat Blankę Lipińską, koniecznie przeczytajcie o nim kilka faktów.

Kim jest Maciej Buzała?

Ukochany Blanki Lipińskiej, Maciej Buzała, ma 29 lat. Pochodzi z Janikowa położonym niedaleko Inowrocławia w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie od 2013 roku prowadzi własny biznes. Buzała jest właścicielem firmy zajmującej się naprawą i konserwacją maszyn chłodniczych, klimatyzacji i pomp cieplnych. Z jego profilu na Instagramie można dowiedzieć się, że poza pracą namiętnie oddaje się różnym aktywnościom sportowym. Jego pasją jest nie tylko kitesurfing, nurkowanie i żeglarstwo, ale również triathlon i lotnictwo. To właśnie zamiłowanie do sportu połączyło go z Blanką Lipińską. Oboje poznali się podczas zajęć kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna.

Nie powiem, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza że początkowo sądziłam, iż jest homoseksualny, ale spodobał mi się, bo na mnie nie leciał – wyznała Blanka Lipińska w pierwszą rocznicę swojego związku.

Maciej Buzała i Blanka Lipińska wezmą ślub?

W niedzielę, 1 września na profilu Blanki Lipińskiej na Instagramie niespodziewanie pojawiły się zdjęcia ze ślubu pisarki i jej partnera, Macieja Buzały. Gwiazda  podkreśliła, że zależało jej na tym, by zachować ceremonię w ścisłej tajemnicy. Temat natychmiast podchwyciły media, a ślub Lipińskiej i Buzały stał się najgorętszym tematem dnia. Nazajutrz pisarka zdementowała informacje o zamążpójściu. Lipińska zamieściła wpis, w którym przyznała, że uroczystość została sfingowana, a zabieg miał służyć promocji realizowanego przez nią filmu „365 dni”. Czy Blanka Lipińska weźmie prawdziwy ślub z Maciejem Buzałą? W to wątpi nawet sama zainteresowana. Prawdopodobnie nigdy w moim realnym życiu się to nie stanie. Nigdy, bo jak wiadomo, nikt nie wytrzyma ze mną dłużej niż dwa lata – skomentowała.

Zagłosuj

Czy Maciej Buzała jest przystojny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW