Zamknij

Maciej Dowbor pokazał młodszego brata. "Czy jesteśmy do siebie podobni"? [FOTO]

19.11.2020 19:57
Maciej Dowbor
fot. Tricolors/ East News

Maciej Dowbor pokazał na Instagramie młodszego brata - Pawła. Dziennikarz tym zdjęciem zaskoczył swoich fanów. "To ty masz brata"? - dopytywali w komentarzach. Podobni do siebie?

Maciej Dowbor jest bardzo aktywny na Instagramie. Prezenter Polsatu chętnie dokumentuje w mediach społecznościowych życie zawodowe i prywatne. Ostatnio zaskoczył swoich fanów fotografią, na której pozuje razem z młodszym bratem - Pawłem.

Maciej Dowbor pokazał młodszego brata Pawła [FOTO]

 "W odwiedzinach u młodszego braciszka @paweldowbor . Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia - naszego uroczego miasta rodzinnego" - napisał Maciej Dowbor.

Wielu fanów było zaskoczonych, że Maciej ma brata. Prezenter podkreślił, że ma dwóch braci, a w sumie czwórkę rodzeństwa. W komentarzach fani pisali, że młodszy brat Macieja Dowbora karmi najlepszą pizzą w Toruniu. Warto podkreślić, że Paweł Dowbor prowadzi dwie włoskie restauracje w Toruniu. Prywatnie jest mężem i tatą dwójki dzieci.

Maciej Dowbor jest synem Katarzyny Dowbor z pierwszego małżeństwa z Piotrem Dowborem. Prywatnie jest szczęśliwym mężem Joanny Koroniewskiej i tatą dwóch córek.

RadioZet.pl