Zamknij

Maciej Dowbor pokazał na Instagramie nagranie z mamą. Wideo ze znanymi dziennikarkami podbija sieć

17.06.2021 12:05
Maciej Dowbor
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maciej Dowbor udostępnił na Instagramie nagranie, które szybko podbiło sieć. Na wideo sprzed lat zaprezentowały się znane dziennikarki, w tym m.in. mama Macieja Dowbora, Katarzyna Dowbor. Gwiazdy tamtych lat telewizji zaśpiewały piosenkę Happy Endu "Jak się masz?". Fani na nagranie zareagowali bardzo entuzjastycznie.

Maciej Dowbor jest bardzo aktywny na Instagramie. Dziennikarz tym razem pokazał nagranie sprzed lat, które podbija sieć. Na wideo widzimy gwiazdy telewizji lat 90. - Katarzynę Dowbor, Monikę Richardson, Agatę Młynarską oraz Iwonę Kubicz, które zaśpiewały piosenkę Happy endu - "Jak się masz".

Zobacz też: Katarzyna Dowbor odwiedziła bohaterów "Nasz nowy dom". Zawiodła się? "Nie godzę się na takie rzeczy"

 Maciej Dowbor pokazał na Instagramie nagranie z mamą. Wideo ze znanymi dziennikarkami podbija sieć

Dowbor postanowił porównać wykonanie gwiazd telewizji lat 90. ze swoim. Gwiazdor Polsatu dodał swoją wersję, którą razem z Piotrem Gąsowskim zaprezentowali w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - oczywiście z pełną charakteryzacją i stylizacjami.

"No i kto wypadł lepiej?! A może jakiś duecik z Mamusią !!! Chcielibyście nas zobaczyć razem wokalnie?! Ktoś może wie, który to rok??@katarzyna_dowbor_official ja nie zdawałem sobie sprawy z szerokiego wachlarza Twoich talentów! Ale jak wiadomo, niedaleko spada jabłko od jabłoni. Musicie to zobaczyć‼️ - internet nie zapomina. No i kłaniam się nisko całej czwórce, czyli Aniołkom Niny T" - napisał Maciej Dowbor.

Fani postanowili licznie skomentować wideo udostępnione przez Macieja Dowbora. "Czaad", "chcemy duet z panią Kasią", "chcemy trio Dowbor z mamusią i żoneczką. To byłoby coś pięknego", występ Aniołków Pani Niny to Wielki Piknik Dwójki Gniezno rok 1998", "kiedyś to był show" - komentowali internauci.