Zamknij

Maciej Dowbor pokazał tłumy w Sopocie w czasach koronawirusa. Nie zabrakło ironicznego komentarza

03.08.2020 16:03
Maciej Dowbor
fot. Kamil Pikikiewicz/ East News

Maciej Dowbor opublikował wakacyjne zdjęcie z Sopotu. Mimo pandemii koronawirusa na ulicach miasta wciąż jest bardzo tłoczno, a turyści raczej nie przywiązują wagi do maseczek. Dziennikarz pozwolił sobie na ironiczny komentarz, z którym zgodziła się m.in. Magda Steczkowska.

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie tłumów w Sopocie. Ironiczny komentarz dziennikarza [FOTO]

Maciej Dowbor pokazał wakacyjne zdjęcie z sopockiego Monciaka. Na instagramowej fotografii udostępnionej przez Macieja Dowbora widać tłumy na deptaku i restauracjach. Sporo osób nawet w tłumie nie ma maseczek. Nie uszło to uwadze Macieja Dowbora, który pokusił się o ironiczny komentarz.

"Miła kameralna wakacyjna atmosfera na Monciaku. Tak to ja mogę wypoczywać. A poza tym #socialdistancing ponad wszystko. Pozdrowienia z Sopotu" - napisał Maciej Dowbor. Internauci wytknęli dziennikarzowi, że nie powinien się czepiać, skoro sam był na zatłoczonym Monciaku.

Dowbor odpowiedział fanom, że jego obecność w Sopocie związana była z obowiązkami służbowymi. Sporo fanów skrytykowało jednak turystów, że będąc w takim tłumie, nie noszą maseczek oraz nie trzymają dystansu. Do krytycznych głosów dołączyła się Magda Steczkowska, która ironizowała, że zagra tam koncert. "Ej to może ja tam zagram koncert? Bo widzę, że akurat tam można się gromadzić" - żartowała.

Fani oburzeni zdjęciem udostępnionym przez Macieja Dowbora

Duża część internautów oburzyła się pomysłem rządu, który rozważa wprowadzenie kwarantanny dla Polaków powracających z zagranicy. Ci stwierdzili, że wakacje za granicą są bezpieczniejsze, niż te w Polsce, ponieważ nie jest tak tłoczno jak na polskich plażach czy deptakach. Warto dodać, że podobne zdjęcie zatłoczonej plaży we Władysławowie obiegło sieć w miniony weekend. Przypomniał je m.in. Marcin Prokop.

RadioZet.pl