Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maciej Dowbor też „targa wodę”. Dziennikarz zabawnie odpowiedział na zdjęcie Joanny Koroniewskiej

20.11.2018 15:14

Maciej Dowbor przyzwyczaił fanów do poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Wczoraj w zabawny sposób odpowiedział na zdjęcie Joanny Koroniewskiej, które pojawiło się w prasie. Fani dziennikarza są zachwyceni jego reakcją.

Maciej Dowbor też „targa wodę”. Dziennikarz zabawnie odpowiedział na zdjęcie Joanny Koroniewskiej fot. Instagram:@maciejdowbor_totalneporuszenie

Maciej Dowbor poszedł w ślady mamy i od lat z powodzeniem kontynuuje dziennikarską karierę. Syn Katarzyny Dowbor medialną przygodę rozpoczynał w radiowej Trójce, następnie współpracował z TVN, TVP 2, a od 2005 roku związany jest z telewizją Polsat. Widzowie mogą oglądać go między innymi w show „Twoja twarz brzmi znajomo”, który współprowadzi wraz z Piotrem Gąsowskim. Prywatnie dziennikarz od 2014 roku jest mężem aktorki Joanny Koroniewskiej, z którą ma dwie córki: Helenę oraz Janinę. Maciej znany jest z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie, co udowodnił zabawną reakcją na opublikowane przez „Super Express” zdjęcie Koroniewskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie drugiej córeczki

Maciej Dowbor fot. Instagram:@maciejdowbor_totalneporuszenie

Maciej Dowbor reaguje na zdjęcie Joanny Koroniewskiej

W poniedziałek „Super Express” opublikował zdjęcie Joanny Koroniewskiej, na którym obładowana zakupami pcha wózek z dzieckiem. Aktorka niosła między innymi zgrzewkę wody mineralnej. Dziennikarze użyli między innymi stwierdzenia, że Joanna „targa wodę” dla swojego męża. Dowbor postanowił odpowiedzieć na zdjęcie i zrobił to w bardzo zabawny sposób.

Najpierw na jego profilu na Instagramie pojawił się post, w którym prezenter wyraża niezadowolenie z powodu uznania go za czterdziestolatka.

„Nie wybaczę! Jak mogli napisać, że mam 40 lat?! Mam 39, 11 miesięcy i 3 dni!!! I w ogóle nigdy nie będę 40 latkiem!!!A Joanna Koroniewska faktycznie-żona idealna , targać wodę dla Dowbora to nie grzech”.

Trzy godziny później opublikował zdjęcie, które część fanów rozbawiła do łez. Obok zdjęcia opublikowanego w „Super Expressie” wstawił swoje. Stoi na nim z niezadowoloną miną, trzymając dwie zgrzewki wody.

 – Żeby nie było... Dowbor też targa wodę Koroniewskiej...i to dwie zgrzewki.

Internautom bardzo spodobała się reakcja Macieja. Gratulowali mu poczucia humoru i nawiązywali do jego sportowego stylu życia. Padł nawet pomysł zorganizowania akcji „Cała Polska targa wodę dla Dowbora”.

ZOBACZ TAKŻE: "Twoja twarz brzmi znajomo": 10 najsłynniejszych występów

Dowbor fot. Instagram:@maciejdowbor_totalneporuszen

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń