Zamknij

Maciej Dowbor też „targa wodę”. Dziennikarz zabawnie odpowiedział na zdjęcie Joanny Koroniewskiej

Redakcja
20.11.2018 15:14
Maciej Dowbor też „targa wodę”. Dziennikarz zabawnie odpowiedział na zdjęcie Joanny Koroniewskiej
fot. Instagram:@maciejdowbor_totalneporuszenie

Maciej Dowbor przyzwyczaił fanów do poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Wczoraj w zabawny sposób odpowiedział na zdjęcie Joanny Koroniewskiej, które pojawiło się w prasie. Fani dziennikarza są zachwyceni jego reakcją.

Maciej Dowbor poszedł w ślady mamy i od lat z powodzeniem kontynuuje dziennikarską karierę. Syn Katarzyny Dowbor medialną przygodę rozpoczynał w radiowej Trójce, następnie współpracował z TVN, TVP 2, a od 2005 roku związany jest z telewizją Polsat. Widzowie mogą oglądać go między innymi w show „Twoja twarz brzmi znajomo”, który współprowadzi wraz z Piotrem Gąsowskim. Prywatnie dziennikarz od 2014 roku jest mężem aktorki Joanny Koroniewskiej, z którą ma dwie córki: Helenę oraz Janinę. Maciej znany jest z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie, co udowodnił zabawną reakcją na opublikowane przez „Super Express” zdjęcie Koroniewskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie drugiej córeczki

Maciej Dowbor
fot. Instagram:@maciejdowbor_totalneporuszenie

Maciej Dowbor reaguje na zdjęcie Joanny Koroniewskiej

W poniedziałek „Super Express” opublikował zdjęcie Joanny Koroniewskiej, na którym obładowana zakupami pcha wózek z dzieckiem. Aktorka niosła między innymi zgrzewkę wody mineralnej. Dziennikarze użyli między innymi stwierdzenia, że Joanna „targa wodę” dla swojego męża. Dowbor postanowił odpowiedzieć na zdjęcie i zrobił to w bardzo zabawny sposób.

Najpierw na jego profilu na Instagramie pojawił się post, w którym prezenter wyraża niezadowolenie z powodu uznania go za czterdziestolatka.

„Nie wybaczę! Jak mogli napisać, że mam 40 lat?! Mam 39, 11 miesięcy i 3 dni!!! I w ogóle nigdy nie będę 40 latkiem!!!A Joanna Koroniewska faktycznie-żona idealna , targać wodę dla Dowbora to nie grzech”.

Trzy godziny później opublikował zdjęcie, które część fanów rozbawiła do łez. Obok zdjęcia opublikowanego w „Super Expressie” wstawił swoje. Stoi na nim z niezadowoloną miną, trzymając dwie zgrzewki wody.

 – Żeby nie było... Dowbor też targa wodę Koroniewskiej...i to dwie zgrzewki.

Internautom bardzo spodobała się reakcja Macieja. Gratulowali mu poczucia humoru i nawiązywali do jego sportowego stylu życia. Padł nawet pomysł zorganizowania akcji „Cała Polska targa wodę dla Dowbora”.

ZOBACZ TAKŻE: "Twoja twarz brzmi znajomo": 10 najsłynniejszych występów

Dowbor
fot. Instagram:@maciejdowbor_totalneporuszen

RadioZET.pl/se.pl/MF