Zamknij

Maciej Dowbor w seksownych pończochach. "Tego się nie da odzobaczyć"

21.07.2020 22:06
Maciej Dowbor
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Maciej Dowbor pochwalił się nietypowym zdjęciem. Mąż Joanny Koroniewskiej pozuje w seksownych pończochach z koronką. Internauci komentują: "Tego się nie da odzobaczyć".

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od pewnego czasu wprost szaleją w social mediach. Na początku pandemii wymyślili swoją "Domówkę u Dowborów" i cyklicznie "spotykają się" online z różnymi ciekawymi gośćmi. Publikują przy tym mnóstwo postów, na których obydwoje pozują niemal z tymi samymi wyrazami twarzy: Maciek z "dziubkiem" lub jakąś "wariacką" miną, a Joanna z tym samym uśmiechem w dwóch wersjach (z zamkniętymi lub otwartymi ustami). Tym razem wyraźnie wyluzowany Maciej postanowił zaprezentować fanom, jak wygląda w białych pończochach z koronkowym wykończeniem. Nie wszyscy fani są tym zachwyceni.

Maciej Dowbor w pończochach

Choć część internautów docenia poczucie humoru i dystans Macieja Dowbora, a niektórzy jednak zauważają, że jest to nieco niesmaczne. Chcieliby o tym zapomnieć, ale z żalem przyznają, że się nie da.

Maciej Dowbor wykonał test na koronawirusa

"Tego się nie da kurna odzobaczyć", "Tego już się nie odwidzi","Bardzo chciałbym to odzobaczyć" - piszą internauci.

Maciej w krótkim opisie informuje, że to dzisiejsze zdjęcie, które ma być zapowiedzią do live'a, jakiego jeszcze nigdy nie robili. "Obiecujemy dobrą muzykę live z naszym dyrektorem muzycznym, pikantne szczegóły i niespodziankę, która rozsadzi system" - zachęca.

Pod postem pojawił się również komentarz od Joasi: "Pikantnie" - napisała z żartem.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS