Zamknij

Maciej Dowbor wykonał test na koronawirusa. Internauci krytykują

Patrycja Chudolińska
27.04.2020 15:39
Maciej Dowbor
fot. Instagram/@maciej_dowbor

Maciej Dowbor wykonał niedawno test na koronawirusa. Prezenter chciał sprawdzić, czy był zarażony i czy w jego ciele wytworzyły się przeciwciała. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów krytyki.

Maciej Dowbor niedawno pochwalił się zdjęciem z testem na koronawirusa. Gwiazdor chciał sprawdzić, czy podczas wykonywania obowiązków służbowych został zarażony. W tym celu wybrał się do prywatnej kliniki, w której zapłacił za badanie. Okazało się, że jego wynik był negatywny. Maciej Dowbor nie choruje na koronawirusa.

- Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż... Wracam do maseczki - dodał w opisie pod zdjęciem.

Niektórzy internauci zaczęli podejrzewać, że wykonanie testu na koronawirusa było działaniem reklamowym. W komentarzach pytali dziennikarza m.in. o to, kto zlecił mu zrobienie badania.

- Nikt, to test komercyjny - tłumaczył Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor w ogniu krytyki po teście na Covid-19. Joanna Koroniewska zabrała głos

Mimo zapewnień gwiazdora o tym, że post nie jest reklamą, pod zdjęciem pojawiało się coraz więcej nieprzychylnych komentarzy. Głos w sprawie postanowiła zabrać żona Maćka, Joanna Koroniewska. Podkreśliła, że nie będzie tolerowała zachowania hejterów.

- Wiedziałam, że post Maćka o wykonaniu prywatnie testu wzbudzi wiele skrajnych emocji i rozumiem, że to drażliwy temat, ale sugerowanie zarabiania na nim pieniędzy i wykorzystywania całej tej sytuacji, podżegania co poniektórych do nienawiści czy w końcu ciągle pytania, jakie w ogóle ma pan wskazania etc. w moim odczuciu oznaczają jedno - coraz śmielej pozwalamy sobie na akcentowanie swoich, często nieprzemyślanych poglądów. Test wykonał Maćkowi przyjaciel i abstrakcją jest, że w ogóle ta sytuacja wymagała jakiegokolwiek wytłumaczenia, ba! Byli też i tacy, którzy obrażali naszego przyjaciela, doświadczonego i cenionego doktora nauk medycznych. Przykro mi, ale nie będziemy tolerować takiego zachowania. Absolutnie - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh