Zamknij

Maciej Kurzajewski - wzrost, wiek, partnerka, dzieci: kim jest prowadzący "PnŚ"?

24.08.2020 12:43
Maciej Kurzajewski - wzrost, wiek, partnerka, dzieci: kim jest prowadzący "PnŚ"?
fot. Piotr Molecki/East News

Maciej Kurzajewski został nowym prowadzącym porannego programu "Pytanie na Śniadanie" TVP. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać informacji na temat kariery i życia prywatnego dziennikarza. Szczegółowe informacje na temat wieku Macieja Kurzajewskiego, wzrostu, partnerki i dzieci prezentera, można znaleźć poniżej.

Kim jest Maciej Kurzajewski? Wzrost, wiek, partnerka, dzieci, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowego prowadzącego programu "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Maciej Kurzajewski z Pytania na Śniadanie - kim jest prowadzący program?

Maciej Kurzajewski to dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Co ciekawe, w młodości trenował kolarstwo torowe i taniec nowoczesny. Kariera Macieja Kurzajewskiego zaczęła się na pierwszym roku studiów, kiedy to wygrał konkurs na dziennikarzy i prezenterów redakcji sportowej TVP. W 1993 roku rozpoczął pracę w telewizji. 

Maciej Kurzajewski prowadził lub współprowadził m.in. takie programy jak "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Czar par", "Kocham cię, Polsko", "Wielki Test" czy "The Wall. Wygraj marzenia". 

Pod koniec sierpnia 2020 roku pojawiła się informacja, że Maciej Kurzajewski został nowym prowadzącym programu "Pytanie na Śniadanie". Z widzami żegna się Robert El Gendy. Odchodzi też jego współprowadząca - Macademian Girl. Na jej miejscu pojawi się Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie". Z kim w duecie?

Maciej Kurzajewski - wiek, wzrost, partnerka, dzieci, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Macieja Kurzajewskiego i wzrostu dziennikarza. Prezenter telewizyjny urodził się 29 stycznia 1973 roku w Kaliszu, więc w 2020 skończył 47 lat. Mierzy około 176 cm.

Przez kilkanaście lat żoną Macieja Kurzajewskiego była dziennikarka Paulina Smaszcz. Para doczekała się dwójki chłopców - Franciszka (ur. 1997) oraz Juliana (ur. 2006). Związek Macieja i Pauliny nie przetrwał jednak próby czasu i para rozwiodła się w 2020 roku.

Maciej Kurzajewski na Instagramie figuruje pod nazwą: maciejkurzajewski. Obecnie dziennikarza obserwuje ponad 35 tys. osób.

RadioZET.pl