Zamknij

Maciej Musiał spotyka się z Miss Polski 2018? Para przyłapana na czułościach

Maciej Friedrich
16.09.2019 11:50
Maciej Musiał spotyka się z Miss Polski 2018? Para przyłapana na czułościach
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

Maciej Musiał, któremu popularność przyniosła rola w „Rodzince.pl”, jest obecnie jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Według medialnych doniesień aktor nie może również narzekać na powodzenie w życiu osobistym. Gwiazdor ma być szczęśliwie zakochany w Miss Polski 2018. Para została przyłapana przez fotoreporterów.

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, który bez wątpienia potrafił wykorzystać daną mu szansę. Aktor, któremu popularność przyniosła rola Tomka Boskiego w „Rodzince.pl”, obecnie radzi sobie świetnie. Jest między innymi pomysłodawcą i producentem świetnie przyjętego serialu „1983”, a niebawem zobaczymy go w „Wiedźminie” od Netflixa. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanek młodego gwiazdora. Jak informuje „Super Express”, serce Maćka jest zajęte, czego dowodem mają być zdjęcia fotoreporterów.

Maciej Musiał i Olga Buława są parą? Aktor ma spotykać się z Olgą Buławą

Jak poinformował „Super Express”, Maciej Musiał nie jest już singlem. Co więcej, ma spotykać się z nową partnerką już od kilku miesięcy. Para została ostatnio przyłapana przez fotoreporterów pod jednym z warszawskich kościołów. Maciej i jego piękna towarzyszka trzymali się za ręce i widać było, że nie są sobie obojętni. Zapytany o nowy związek Musiał odmówił odpowiedzi, nie zaprzeczył jednak, że spotyka się z Olgą Buławą. Przypomnijmy, że Maciek w marcu 2019 roku rozstał się z modelką Natalią Uliasz.

Nie komentuję życia osobistego – skwitował lakonicznie.

Olga Buława – Miss Polski 2018 nową dziewczyną Macieja Musiała?

Maciej Musiał widziany był w towarzystwie Olgi Buławy. 28-latka to nie lada piękność, która zdobyła tytuł Miss Polski 2018. Pochodzi ze Świnoujścia, gdzie zdobyła tytuł magistra prawa. Nie zdecydowała się jednak na karierę w sądownictwie, od kilku lat pracuje jako stewardessa w liniach lotniczych LOT. Jest również aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 30 tysięcy internautów. Więcej informacji o Oldze TUTAJ.

Zagłosuj

Jak myślisz, czy Maciej i Olga są parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF