Zamknij

Maciej Musiał na wakacjach z nową dziewczyną? Zmysłowe zdjęcie trafiło do sieci

Judyta Wanicka
02.01.2020 15:16
Maciej Musiał
fot. Instagram:@maciejmusial_official

Maciej Musiał spędza wakacje na Sri Lance z nową dziewczyną? Gwiazdor "Rodzinki.pl" opublikował na Instagramie zdjęcie z pewną zgrabną kobietą. Kim jest partnerka Macieja Musiała, z którą sfotografował się w Sylwestra?

Maciej Musiał powitał nowy rok na gorącej Sri Lance. Aktor postanowił odpocząć po pracowitym okresie i zaraz po premierze serialu Netfliksa "Wiedźmin", w którym zagrał jedna z ról, udał się na egzotyczne wakacje. Co ciekawe, nie spędza ich samotnie. Maciej Musiał opublikował zdjęcie, na którym popija whisky w towarzystwie pewnej kobiety. 

Mokry Maciej Musiał tańczy i śpiewa w bokserkach. Opublikował zabawne nagranie

Maciej Musiał ma nową dziewczynę?

Maciej Musiał spędził sylwestrowy wieczór na plaży z pewną dziewczyną. Świadczy o tym zdjęcie, które pojawiło się na jego profilu. 24-latek wyleguje się ze szklanką szlachetnego trunku i gładzi zgrabną nogę swojej towarzyszki. Wyraz twarzy młodego aktora zdradza, że jego partnerka bardzo mu się podoba.

Chciałem się z nią napić, ale dała nogę - żartował z fotografującej go piękności.

Jakby dała nogę, to tej nogi by tu nie było - czytamy w komentarzach fanów. Maciej Musiał nie dał się sprowokować do dyskusji o tym, czyje nogi widać na zdjęciu i czy jest to jego nowa ukochana. Część internautów jest zdania, że Maciej Musiał wybrał się na wakacje z aktorką grającą w "Wiedźminie".

Maciej Musiała i Freya Allan są parą?

Maciej Musiał jakiś czas temu spotykał się z Miss Polski Olgą Buławą. Szybko jednak okazało się, że aktorka i piękną modelkę połączył przelotny romans. Jeszcze przed premierą "Wiedźmina" Musiała łączono z 18-letnią aktorką Freyą Allan. Oboje mieli spędzać czas na planie między ujęciami. Aktorka nawet opublikowała zdjęcie z Musiałem na Instagramie. Czy to właśnie nogi Frei Allan widać na zdjęciu 24-letniego gwiazdora? Maciej Musiał na razie nie odniósł się do insynuacji fanów.

Zagłosuj

Maciej Musiał jest przystojny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw