Zamknij

Maciej Musiał wspomina naukę w gimnazjum. „Postanowiłem, że zostanę dilerem”

Maciej Friedrich
02.09.2019 13:58
Maciej Musiał wspomina naukę w gimnazjum. „Postanowiłem, że zostanę dilerem”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

W wywiadzie dla RadioZET.pl Maciej Musiał opowiedział o swoich szkolnych latach. Znany z „Rodzinki.pl” aktor zdradził między innymi, że w gimnazjum wpadł w tarapaty. Wszystko dlatego, że postanowił być szkolnym dilerem.

Maciej Musiał to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. Maciek wykorzystał daną mu szansę i wszedł do pierwszej aktorskiej ligi. Ambitny aktor jest między innymi producentem wykonawczym i pomysłodawcą pierwszego polskiego serialu Netflixa „1983”, w którym zagrał również jedną z głównych ról. Zobaczymy go również w serialowym „Wiedźminie” od Netflixa.

Musiał znany jest nie tylko z ról aktorskich, z powodzeniem radzi sobie również w różnego rodzaju telewizyjnych show. Od 2013 roku pełni rolę prowadzącego muzycznego programu „The Voice of Poland”. W 2019 roku magazyn „Forbes” umieścił go na europejskiej liście „30 Under 30” w kategorii rozrywka.

Maciej Musiał o nauce w gimnazjum. Aktor był dilerem?

Maciej Musiał urodził się w 1995 roku, doskonale zatem pamięta etap edukacji w gimnazjum. W rozmowie z reporterem RadioZET.pl aktor opowiedział zabawną anegdotę. Przyznał, że w gimnazjum wpadł na oryginalny pomysł zostania szkolnym dilerem, przez co wpadł w tarapaty. Na czym młody Maciek postanowił zrobić interes?

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Macieja Musiała?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF