Zamknij

Maciej Musiał wraca do TVP. Zagra w popularnym serialu

Maciej Friedrich
19.03.2020 08:34
Maciej Musiał wraca do TVP. Zagra w popularnym serialu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Ogromną popularność przyniosła mu rola w serialu TVP "Rodzinka.pl". Choć produkcja zniknęła z ekranów, Maćka ponownie mamy zobaczyć w jednej z hitowych produkcji Telewizji Polskiej.

Maciej Musiał to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Krajowy gwiazdor, którego mogliśmy oglądać w "Wiedźminie", wykorzystał popularność, by zaistnieć w show-biznesie. Poza aktorstwem zajął się także produkcją, jest pomysłodawcą i producentem pierwszego polskiego serialu Netflixa "1983", który cieszy się ogromną popularnością.

Nie jest tajemnicą, że Maciek zawdzięcza ogromną popularność roli Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". Komediowa produkcja wylansowała także Julię Wieniawę i Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego.

Niestety, po 9 latach "Rodzinka.pl" znika z ekranów. Informacja zasmuciła fanów serialowej rodziny Boskich oraz wielbicieli aktorskiej obsady produkcji, w tym Macieja Musiała. Na szczęście widzowie TVP będą mogli nadal oglądać Maćka na ekranach. Jak informuje "Super Express", aktor pojawi się w innym serialu.

Maciej Musiał wraca do TVP. Zagra w hitowym serialu stacji

Wielbiciele Macieja Musiała doskonale pamiętają go z "Ojca Mateusza". W serialu aktor wcielał się w Michała Wielickiego. Bohater grany przez Musiała zniknął 10 lat temu, wyjeżdżając za granicę z ojcem. Ponownie mogliśmy zobaczyć go w 2019 roku, wystąpił jednak w zaledwie jednym odcinku.

Jak poinformował "Super Express" Maciej Musiał powraca do "Ojca Mateusza". Serialowy Michał przyjedzie do Sandomierza i zostanie w nim na dłużej. Co ciekawe bohater przywiezie do Polski swoją narzeczoną Lucy (w tej roli Izabela Perez), która spodziewa się dziecka. Dziewczyna podbije serce Natalii (Kinga Preis). Powrót Wielickiego będzie niemałą sensacją dla mieszkańców miasta. Nie wszyscy będą akceptować ukochaną Michała.

Zagłosuj

Oglądasz "Ojca Mateusza"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF