Zamknij

Maciej Musiał zachwyca w nowej sesji zdjęciowej. Fani: "Jest jak wino"

17.11.2020 13:57
Maciej Musiał
fot. VIPHOTO/East News

Maciej Musiał zwrócił na siebie uwagę internautów ostatnią sesją zdjęciową. 25-letni aktor zapozował do kalendarza "Dżentelmeni". Fani komplementują jego wygląd i twierdzą, że "jest jak wino" - czyli im starszy, tym lepszy.

Maciej Musiał zdobył rozpoznawalność dzięki roli w serialu Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl". Pracę na planie rozpoczął jeszcze jako nastolatek. Teraz ma 25 lat i stara się zerwać z wizerunkiem serialowego Tomka Boskiego. Zagrał między innymi w takich poważniejszych produkcjach, jak "1983" czy dwóch odcinkach amerykańskiego serialu Netflixa "Wiedźmin". W 2019 roku znalazł się na europejskiej liście magazynu "Forbes" 30 Under 30 w kategorii Rozrywka.

Maciek cieszy się sporym gronem obserwatorów na Instagramie - jego profil śledzi blisko pół miliona osób. Ostatnio uwagę internautów przykuły czarno-białe zdjęcia młodego aktora. Olivier Janiak, który od kilkunastu lat organizuje akcję Kalendarz Dżentelmeni, zaprosił 25-latka na sesję zdjęciową. Jak wypadł Maciej Musiał?

Zobacz także: Maja Hyży nago. Pokazała zdjęcie w ramionach rozebranego partnera [FOTO]

Maciej Musiał zainteresował fanów nową sesją zdjęciową

Maciek Musiał zapozował do kalendarza Dżentelmeni, którego dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Z pewnością zdjęcia 25-letniego aktora zachęcą jego fanki do nabycia kalendarza. Trzeba przyznać, że wypadł na nich wyjątkowo korzystnie. Internauci nie szczędzą mu komplementów.

- Piękny człowiek.

- Super młody mężczyzna.

- To będzie gorący sierpień!

- Maciek jest jak wino.

- Z młodego chłopaka... mężczyzna.

- Ależ wyrósł na oczach całej Polski.

Wam też się podoba jego przemiana?