Zamknij

Maciej Musiał rozstał się z modelką. „Już rozgląda się za nową dziewczyną”

Maciej Friedrich
28.03.2019 13:05
Maciej Musiał rozstał się z modelką. „Już rozgląda się za nową dziewczyną”
fot. Instagram:@ maciejmusial_official

Maciej Musiał rozstał się ze swoją partnerką, Natalią Uliasz. Znajomy aktora zdradził, dlaczego gwiazdor „Rodzinki.pl” zdecydował się na zakończenie związku. Podobno Maciej nie ma w planach bycia singlem.

Maciej Musiał z niepozornego nastolatka występującego w „Rodzince.pl” stał się jednym z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Podobnie jak w przypadku Julii Wieniawy, popularny serial stał się dla Macieja trampoliną do kariery. Musiał gra główną rolę w serialu „1983” (którego jest pomysłodawcą i producentem wykonawczym), otrzymał również angaż do „Wiedźmina” realizowanego przez Netflix. Również w życiu prywatnym 24-latka układało się dobrze. W listopadzie 2018 roku pojawiła się informacja, że spotyka się z Natalią Uliasz, obiecującą młodą modelką. Niestety, związek nie przetrwał zbyt długo. Jak informuje „Fakt”, Maciek rozstał się z partnerką i znów jest singlem.

Maciej Musiał znów jest singlem

Dlaczego Maciej i Natalia postanowili zakończyć związek? Odpowiedzi na to pytanie udzielił dziennikarzom „Faktu” jeden z jego kolegów.

– Maciek ostatnio skupił się na rozwoju zawodowym i po prostu nie miał czasu na życie prywatne. Do tego Natalia uczy się w szkole aktorskiej w Hollywood, co było kolejną przeszkodą w stworzeniu stałego związku. Doszedł więc do wniosku, że nie ma co ciągnąć tej relacji.

ZOBACZ: Maciej Musiał o roli w "Wiedźminie" w rozmowie z Radiem ZET

Okazuje się jednak, że młody aktor nie ma zamiaru rozpaczać i zbyt długo pozostawać singlem.

– Już rozgląda się za nową dziewczyną. Nie lubi życia w pojedynkę, a do tego idzie wiosna, dobry czas na zakochanie się – zdradził informator dziennika.

Musiał z pewnością nie będzie narzekał na brak powodzenia. Być może już niedługo zobaczymy u jego boku kolejną piękność.

Natalia Uliasz
fot. Instagram:@natalia_uliasz

RadioZET.pl/MF