Zamknij

Maciej Musiałowski u Kuby Wojewódzkiego: "Byłem odrzucany jako młody chłopak"

Sylwia Wamej
18.03.2020 12:40
Maciej Musiałowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maciej Musiałowski gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktor najnowszego filmu Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" opowiedział m.in. o trudnych chwilach w szkole.

Maciej Musiałowski u Wojewódzkiego. Opowiedział o trudnych relacjach z rówieśnikami

Maciej Musiałowski gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktor filmu "Sala Samobójców. Hejter" opowiedział m.in. o swoim dorastaniu.

"Byłem odrzucany jako młody chłopak. W dzieciństwie wyprowadziliśmy się do domu przy lesie, z ogrodem, ze zwierzętami. Rodzice kupili piękny, drewniany dom z fortepianem, dębowym lasem za drogą i dorastałem w romantycznej sielance". 26-letni aktor dodał też, że nie był akceptowany przez swoich kolegów i koleżanki w szkole.

"W szkole podstawowej, do której chodziłem, bardzo się czułem samotny i nieprzynależący. Chłopak, który nie gra w piłkę? Średnio. Chłopak, który wraca do domu i śpiewa przez las, też średnio" - wyjaśnił Musiałowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Kuba Wojewódzki chwali Macieja Musiałowskiego za jego role

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Musiałowskim nie szczędził mu komplementów. Wojewódzki porównał go do gwiazd światowej sławy.

"Jak ktoś pisze takie miłe rzeczy, nie chcę uwierzyć, że to jest prawda. Wolę nie czytać, wolę nie widzieć. Zdanie moich przyjaciół, mentorów, ludzi, którzy są blisko mnie, jest dla mnie najważniejszym zdaniem" - podkreślił Maciej Musiałowski. Przypomnijmy, że film "Sala Samobójców. Hejter" z udziałem m.in. Macieja Musiałowskiego trafił dziś do sieci. Produkcję Jana Komasy można oglądać na Player.pl. Dostęp do materiału będzie kosztować 35 złotych.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś film "Sala Samobójców. Hejter"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW