Zamknij

Maciej Rybus będzie ojcem. Czy będą bliźniaki?

Redakcja
10.07.2018 15:14
Maciej Rybus będzie ojcem. Czy będą bliźniaki?
fot. Instagram: @___lanochka___

Życie rodzinne Macieja Rybusa nabiera niesamowitego tempa. Po miesiącu znajomości wziął ślub ze swoją wybranką, rosyjską pięknością Laną. Teraz dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się dziecka. A być może nawet bliźniaków.

W ostatnich tygodniach bardzo głośno było o życiu prywatnym Macieja Rybusa. Piłkarz reprezentacji Polski oraz Lokomotiwu Moskwa niedawno wziął ślub z piękną Rosjanką Laną. Ceremonia odbyła się bardzo szybko, para bowiem przysięgała sobie zaledwie po miesiącu związku. Najnowsze informacje na temat życia świeżo upieczonych małżonków mogą wyjaśniać ten pośpiech.

Sesja ciążowa żony Macieja Rybusa

Plotki o ciąży Lany Rybus pojawiły się już jakiś czas temu, para jednak w żaden sposób nie komentowała tych medialnych domysłów. Milczenie przerwała ukochana piłkarza, która na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcia z sesji ciążowej. Na tle błękitnego oceanu i piaszczystej plaży Maciej Rybus tuli żonę, u której widać już spory ciążowy brzuszek. Lana podpisała zdjęcie „czekając na coś pięknego”. Internauci nie kryli zachwytu nad uroczą parą i nie szczędzili gratulacji i życzeń zdrowia dla nadchodzącego potomstwa. Post polubiło ponad 3,5 tysiąca osób.

Maciej Rybus podwójnym ojcem?

Być może reprezentant Polski będzie miał podwójną okazję do świętowania. Choć informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona przez żadne z małżonków, plotki mówią o bliźniaczej ciąży Lany. Piłkarz zapowiedział natomiast, że planuje drugą ceremonię ślubną, tym razem w Polsce. Na ślub w ojczyźnie Lany nie mogła bowiem dotrzeć jego rodzina. Ciekawe, czy na świat przyjdzie już wtedy ich dziecko. Lub kilkoro dzieci.

Przypomnijmy, że związkowi Macieja z piękną Rosjanką towarzyszyła atmosfera skandalu. Rybus miał spotykać się z Laną w czasie, gdy miał w Polsce narzeczoną. Podobno o związku z Laną dowiedziała się ona z mediów. Piłkarz poznał małżonkę w jednym z rosyjskich hoteli, gdzie przebywał po przeprowadzce do Lokomotiwu Moskwa.

RadioZET.pl/MF