Zamknij

Maciej Rybus zostawił ją dla Rosjanki. Kim jest Natalia Czubaj?

Redakcja
05.07.2018 15:05
Maciej Rybus zostawił ją dla Rosjanki. Kim jest Natalia Czubaj?
fot. Instagram: Natalia Czubaj

Niedawno szerokim echem odbiła się informacja, że Maciej Rybus wziął w Rosji ślub z nową partnerką, podczas gdy w Polsce czekała na niego narzeczona. Kim jest Natalia Czubaj, która o związku Rybusa dowiedziała się z mediów?

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa i reprezentacji Polski Maciej Rybus w marcu wziął ślub z piękną Rosjanką Laną. Para nie czekała długo, nieco ponad miesiąc po zaręczynach stanęła na ślubnym kobiercu. Problem w tym, że na zawodnika miała w tym czasie czekać w Polsce narzeczona, która o niczym nie wiedziała. Według prasy Natalia Czubaj, z którą Rybus był związany przez 9 lat, dowiedziała się o jego nowym związku z mediów. Kim jest dziewczyna, która znalazła się w tak trudnej sytuacji?

Natalia Czubaj w mediach społecznościowych

Była partnerka Macieja Rybusa nie jest może postacią tak rozpoznawalną jak reprezentant Polski, ale również aktywnie udziela się mediach oraz na serwisach społecznościowych. Jej konto na Instagramie jest obserwowane przez ponad 35 tysięcy osób. Pozuje na nim w kreacjach od najbardziej uznanych projektantów. Aktualnie zmieniła typ profilu na prywatny, co zgrało się w czasie z wypłynięciem informacji na temat związku Rybusa z Laną.

Natalia zajmuje się nie tylko modelingiem internetowym. Na swoim koncie ma występ w półfinale konkursu Foto Models Poland, pracowała również aktywnie na wybiegach oraz pozowała do sesji zdjęciowych. Jej kariera rozpoczęła się natomiast od zdobycia tytułu pierwszej wicemiss fotomodelek Łodzi. Prywatnie Czubaj interesuje się kosmetologią, a jej marzeniem zawodowym jest otwarcie własnego salonu SPA.

gf-FBCR-7aLt-YbDC_natalia-czubaj-maciej-rybus

W wywiadach często podkreślała, że partnerki sportowców często traktowane są jak dodatek do nich. Uważa, że to bardzo krzywdzące i nieprawdziwe stwierdzenie.

– Bolą mnie te stereotypy, bo one nie są adekwatne do mojej osoby. Wiem, jaki jest stereotyp. Że nic nie robimy, siedzimy, pachniemy, leżymy i generalnie mamy życie usłane różami. A prawda jest taka, że nie spotkałam się z żywym stereotypem takiej dziewczyny, bo wszystkie te, które znam, są naprawdę fajne!

Miejmy nadzieję, że rozstanie z Maciejem Rybusem nie zahamuje kariery Natalii i będziemy mogli dalej oglądać jej piękne stylizacje na wybiegach oraz zdjęciach.

RadioZET.pl/MF