Zamknij

Maciej Stuhr nagrał film o Andrzeju Dudzie. Wideo podbija sieć [WIDEO]

Sylwia Wamej
01.04.2020 10:55
Maciej Stuhr
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maciej Stuhr skomentował swoje stanowisko w sprawie majowych wyborów prezydenckich, które rząd chce przeprowadzić mimo pandemii koronawirusa. Aktor nawiązał do tego tematu  i nagrał prześmiewcze wideo o Andrzeju Dudzie.

Maciej Stuhr nagrał film o Andrzeju Dudzie

Maciej Stuhr komentuje polską politykę nie tylko za pomocą facebookowych czy instagramowych wpisów, ale również za pomocą wideo. Tym razem Maciej Stuhr zdecydował się na prześmiewczy film o Andrzeju Dudzie. Odniósł się w ten sposób do planowanych wyborów prezydenckich na 10 maja, które w związku z epidemią koronawirusa budzą wiele kontrowersji. Wideo, które opublikował na Facebooku stało się hitem sieci.

"Kochani, podobnie jak i wy od miesiąca w domu. Sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w zbliżających się wyborach w galopującym tempie zagłosuję na Andrzeja. To jest on, mój kandydat marzeń. Dlaczego myliłem się, nie dostrzegałem tego, co widać na pierwszy rzut oka?" - pyta Maciej Stuhr w prześmiewczym wideo.

W dalszej części wideo aktor wymienia zalety Andrzeja Dudy. 

"Wybitny mówca, orator, nie potrzebuje kartki, słowa się z niego sypią jak g**no z barana. Poliglota, zbawca narodu. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu... Jest niezależny, nawet od zdrowego rozsądku. Przystojny, rezolutny, doświadczony. "Te wybory muszą się odbyć. Przesuńmy je na wcześniej. Ja mój głos oddałbym na Andrzeja. Nawet dziś"- zakończył nagranie Maciej Stuhr.

Artyści bojkotują wybory prezydenckie

Przypomnijmy, że planowane na 10 maja wybory prezydenckie bojkotuje mnóstwo osób ze środowiska artystycznego, m.in. Krystyna Janda, Paulina Młynarska oraz Michał Żebrowski.

Zagłosuj

Czy uważasz, że wybory prezydenckie organizowane 10 maja to dobry pomysł?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW