Zamknij

Maciej Stuhr pokazał rodzinne zdjęcie z synkiem i ojcem. "Genów nie oszukasz"

16.09.2020 12:27
Maciej Stuhr
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maciej Stuhr odpoczywa z rodziną w górach. Aktor udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazał trzy pokolenia rodziny Stuhrów podczas górskiej wycieczki.

Maciej Stuhr cieszy się chwilami ze swoją rodziną, przemierzając górskie szklaki Tatrzańskiego Parku Narodowego. Aktor na najnowszym zdjęciu pokazał, jak spędza czas z najbliższymi. Rodzina Stuhrów w ostatnim czasie wiele przeszła. Tata aktora - Jerzy Stuhr w lipcu trafił do szpitala, gdzie doznał udaru. Na szczęście wybitny aktor czuje się już znacznie lepiej i odpoczywa z najbliższymi.

Maciej Stuhr pokazał rodzinne zdjęcie z 4-letnim synkiem i ojcem. "Genów nie oszukasz"

Na rodzinnej fotografii Maciej Stuhr pokazał, jak z synkiem i ojcem spędzają czas w górach. Uwagę zwracają tak samo splecione ręce wszystkich z tyłu. "Genów nie oszukasz" - podsumował Maciej Stuhr. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komentarzy, w tym od kolegów i koleżanek z branży. "Pozdrów tatę" - skomentowała Olga Bołądź. Nie zabrakło też ciepłych słów od Marty Manowskiej, Patrycji Markowskiej czy Moniki Mrozowskiej.

Fanów z pewnością cieszy to, że Jerzy Stuhr czuje się już znacznie lepiej po przebytym udarze. Aktor kilka lat temu miał drugi zawał serca. Z kolei dziewięć lat temu przeszedł nowotwór krtani.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl