Zamknij

Maciej Zakościelny będzie miał drugie dziecko?

Redakcja
05.12.2017 12:08
Maciej Zakościelny
fot. ons.pl

Aktor Maciej Zakościelny i jego partnerka Paulina Wyka spodziewają się drugiego dziecka. Modelka jest podobno w czwartym miesiącu ciąży.

Jak poinformował serwis "WP Gwiazdy" Maciej Zakościelny i jego partnerka oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Pierwszy potomek pary przyszedł na świat latem 2016 roku. Od tamtej pory aktor nie zdradzał zbyt wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Jest znany z tego, że stara się unikać rozgłosu i chroni rodzinę przed ciekawskimi mediami. Do tej pory informacje o ciąży modelki Pauliny Wyki nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Zakościelnego, jednak aktor zdradził nieco na temat swojego pierwszego dziecka.

W wypowiedzi dla Meloradia zdradził wreszcie, jak syn ma na imię. Przy okazji powiedział też, skąd on i jego partnerka czerpali inspirację. Przyznali, że z początku planowali nazwać synka całkiem inaczej, ostatecznie padło na... Borysa. Jak powiedział Maciej Zakościelny, imię zaczerpnięte zostało od kolegi po fachu - Borysa Szyca.

"On ma mleczaki i ma diastemę. Więc mówię, że imię po Szycu, a zęby po Karolaku. Patrzyłem na etymologię tego imienia. To jest bardzo mocne konkretne imię dla konkretnego człowieka. I takim konkretnym człowiekiem jest mój syn. Cieszę się, że tak się stało. Mieliśmy inne imię wybrane, ale okazało się, że to imię nie niesie tyle fajnych rzeczy ze sobą" - powiedział.

RadioZET.pl/SA