Zamknij

Maciej Zakościelny kończy 40 lat. Tak się zmieniał [FOTO]

Sylwia Wamej
07.05.2020 13:18
Maciej Zakościelny
fot. Fotek/ Reporter/ East News

Maciej Zakościelny kończy 40 lat. Aktor, który uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich artystów, świętuje 7 maja okrągłe urodziny. Jak się zmienił i jak wyglądała jego droga do kariery?

Maciej Zakościelny skończył 40 lat. Tak się zmieniał

Maciej Zakościelny kończy 40 lat. Aktor świętuje właśnie okrągłe urodziny. Dziś jest spełnionym aktorem, partnerem i ojcem. Razem z Pauliną Wyką aktor wychowuje dwóch synów  i jak sam mówi, uwielbia być tatą. Jak zdradził w rozmowie z Jastrzab Post, muszą być jednak granice, które stawia swoim dzieciom.

"Muszą być ramy. Jeśli nie chcę żeby syn coś robił, bo zagraża to przede wszystkim jego życiu, czy zdrowiu to to jest oczywiste. Albo jeśli nie chcę by używał mojego tableta, czy komputera, to po porostu mówię, ale tłumaczę, dlaczego nie chcę. Nie można siłą, trzeba rozmawiać z dzieckiem, wytłumaczyć, porozmawiać, dać coś w zamian. To jest ciężka praca" - powiedział w rozmowie z Jastrzab Post.

Aktor jest bardzo rodzinny, a tradycyjne wartości wyniósł z rodzinnego domu w Stalowej Woli.

Zawodowo Maciej Zakościelny zaczynał karierę w serialu "Plebania", gdzie zagrał Marka Bednarka. Później role w innych produkcjach posypały się jak z rękawa. Macieja Zakościelnego widzowie mogli oglądać w takich produkcjach, jak m.in. "Kryminalni", komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie" oraz "Czas honoru".

Na swoim koncie Maciej Zakościelny ma również role dubbingowe. Aktor użyczył swojego głosu do takich produkcji jak m.in. "Eragon", "Sposób na rekina", "Harry Potter i więzień Eskabanu" oraz "Fałszywa dwunastka".

Maciej Zakościelny jest nie tylko zdolnym aktorem, ale też muzykiem. W lutym 2008 roku odbyła się premiera I edycji muzycznego spektaklu „Śpiewając Jazz” w w którym Zakościelny po raz pierwszy publicznie zaprezentował swój talent muzyczny.

Z kolei w projekcie poświęconym „polskiej królowej swingu” Carmen Moreno i jej wnuczce Annie Serafińskiej pokazał się jako muzyk: grał na skrzypcach i śpiewał swingowe piosenki.

W ostatnich latach na szklanym ekranie widzowie mogli zobaczyć Macieja Zakościelnego w serialu "Diagnoza" oraz filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" oraz "Miszmasz, czyli kogel mogel 3". Zobaczcie w naszej galerii, jak zmienił się na przestrzeni lat Maciej Zakościelny.

RadioZet.pl/SW