Zamknij

Maciej Zakościelny na zdjęciu z dzieciństwa. Fani: „Najpierw masa, później rzeźba”

Redakcja
24.10.2018 15:36
Maciej Zakościelny
fot. Instagram

Maciej Zakościelny niezbyt często dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami, a fotki z dawnych czasów to już prawdziwy rarytas. Aktor pokazał właśnie fotografię z czasów, kiedy był jeszcze brzdącem.

Maciej Zakościelny postanowił zaskoczyć swoich fanów zdjęciem z zamierzchłej przeszłości. Pokazał fotkę, na której był jeszcze małym, pucatym brzdącem. Ujęcie, które ukazuje Zakościelnego w czerwonym kombinezoniku z pomponem, stojącego na stole obok wazonu z żonkilami, rozczuliło wielu internautów. Niektórzy byli bardzo zaskoczeni, że aktor tak wyglądał w przeszłości. Nie obyło się bez komentarzy na temat pulchnej twarzy małego Maciusia.

Maciej Zakościelny w dzieciństwie

„Spotkania na najwyższym... stole. Stół od zawsze był centralnym miejscem w moim rodzinnym domu. To przy nim, a czasem wręcz na nim, działy się najważniejsze dla nas rzeczy. I tak zostało do dzisiaj” – napisał aktor w komentarzu do zdjęcia.

Reakcje fanów były do przewidzenia – wszyscy byli zachwyceni chłopcem i zaskoczeni, że Zakościelny jest dziś tak bardzo niepodobny do siebie w dzieciństwie.

„To Ty byłeś taki pączuszek?”, „Taka pyza że buzi nie idzie zamknąć”, „OMG nieeeee. To nie możesz być Ty!”, „Najpierw masa, potem rzeźba” – piszą internauci.

Rzeczywiście – nie wiedząc, że na zdjęciu widzimy małego Macieja Zakościelnego, trudno byłoby odgadnąć, że to właśnie on.

RadioZET.pl/SA