Zamknij

Madonna całuje się z młodszym o 36 lat partnerem. Pokazała gorące zdjęcia

Sylwia Wamej
20.02.2020 16:03
Madonna
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Madonna opublikowała na swoim Instagramie gorące zdjęcia z młodszym o 36 lat partnerem. Gwiazda nie ukrywa już swojej relacji z 25-letni tancerzem Ahlamalikiem Williamsem.

Madonna całuje się z młodszym o 36 lat chłopakiem. Pokazała zdjęcia na Instagramie

Madonna nie ukrywa już swojej relacji z młodszym o 36 lat Ahlamalikiem Williamsem. Królowa popu opublikowała w mediach społecznościowych gorące fotografie, na których całuje młodego partnera. "Dziękuję Londyn… Byliście fanatyczni! Nie mogłabym tego zrobić bez wsparcia wszystkich moich bliskich!" - napisała Madonna. Wygląda na to, że ich miłość kwitnie i nie ukrywają już łączącej ich relacji. Fotografie Madonny i dużo młodszego ukochanego wykonane zostały na pożegnalnej imprezie trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii.

Gwiazda coraz śmielej pokazuje swojego młodego chłopaka w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała fotografie ukochanego na Instagramie z okazji walentynek. "Kocham cię" - podpisała zdjęcie artystka.

Ahlamalik Williams: Najnowsza miłość Madonny

Kilka miesięcy temu media obiegły zdjęcia Madonny z 36 lat młodszym kochankiem. Wtedy nie do końca było wiadomo, w którą stronę zmierza ich relacja. Paparazzi przyłapali parę na hotelowym balkonie, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Ahlamalik Williams z zawodu jest tancerzem i choreografem. Gwiazdor współpracuje z Madonną, tańcząc na jej koncertach.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Madonny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW