Zamknij

Madonna ma młodszego o 36 lat chłopaka. Czy jego rodzice zaakceptowali związek z królową pop?

Sylwia Wamej
23.12.2019 11:19
Madonna
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Madonna spotyka się z młodszym o 36 lat choreografem - Ahlamalikiem Williamsem. Podobna para jest ze sobą już rok. Mało tego, 61-letnia Madonna już rodziców swojego ukochanego. Czy zaakceptowali związek syna?

Madonna poznała rodziców chłopaka - Ahlamalika Williamsa

Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams spotykają się ze sobą już rok. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media. Niedawno pojawiły się zdjęcia gwiazdy i 25-letniego tancerza, którzy przytulają się na hotelowym balkonie. Początkowo Madonna i Ahlamalik tylko ze sobą współpracowali. Tancerz pracuje dla Madonny od 2015 roku.

Jak się okazuje, Madonna poznała już rodziców swojego ukochanego. Jak donosi serwis Mirror, rodzice Ahlamalika zaakceptowali związek syna.

"Powiedziała nam, że jest bardzo zakochana w naszym synu i że nie mamy się o co martwić, ponieważ będzie się nim opiekować" - powiedział w rozmowie z Mirror 59-letni tata tancerza.

Nie jest tajemnicą, że Madonna lubi spotykać się z dużo młodszymi od siebie mężczyznami, jednak znajomi gwiazdy uważają, że powinna zwrócić uwagę na bardziej dojrzałych panów.

 "To wspaniale, że wciąż jest w stanie przyciągnąć do siebie młodzieńców, ale wystarczy spojrzeć na historię jej związków, by stwierdzić, że ten obecny też ma bardzo małe szanse na przetrwanie" - podkreślają przyjaciele Madonny w rozmowie z "The National Enquirer". Warto dodać, że poprzedni partner gwiazdy, portugalski model Kevin Sampaio również był sporo młodszy od Madonny. Parę dzieliły aż 33 lata.

Madonna. Ile ma dzieci?

Madonna poza tym, że jest kochliwa, jest opiekuńczą i kochającą mamą. Gwiazda jest mamą szóstki dzieci. Córka Lourdes i syn Rocco są owocem małżeństwa z Guyem Ritchie. Z kolei czwórka pociech jest adoptowana.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW