Zamknij

Madonna ma nowego partnera? Jest od niej młodszy o 36 lat

Sylwia Wamej
18.12.2019 18:53
Madonna
fot. Face to Face/ Reporter/ East News

Madonna jest zakochana? Ostatnio pojawiły się doniesienia, jakoby gwiazda popu spotykała się z młodszym o 36 lat tancerzem - Ahlamalikiem Williamsem. Mężczyzna wystąpił w najnowszym teledysku gwiazdy - "God Control", a ostatnio fotoreporterzy przyłapali ich razem na hotelowym balkonie.

Madonna ma nowego partnera? Gwiazda przyłapana z 36 lat młodszym tancerzem

Madonna i młodszy od niej o 36 lat Ahlamalik Williams mają romans? Takie doniesienia pojawiły się po tym, gdy fotoreporterzy przyłapali gwiazdę i jej towarzysza na balkonie w Miami. Młodszy o 36 lat mężczyzna towarzyszył artystce na hotelowym tarasie, gdzie masował jej ramiona i obejmował w talii. 25-letni Ahlamalik Williams towarzyszy Madonnie w trasie koncertowej promującej płytę "Madame X". Madonna zabrała również na nią  22-letnią córkę Lourdes Leon razem z jej chłopakiem.

To nie pierwszy raz, gdy Madonna pokazała, że ma słabość do dużo młodszych od siebie mężczyzn. Wcześniej Królową Popu łączono z m.in. Kevinem Sampaio, Brahimem Zaibatem, Jesusem Luz oraz Timorem Steffensem.

Madonna
fot. MEGA / SplashNews.com

Madonna: Ile dzieci ma gwiazda popu?

Madonna oprócz tego, że jest kochliwa, jest również bardzo rodzinna. Gwiazda jest mamą szóstki dzieci: Piosenkarka ma dwójkę biologicznych dzieci:  córkę Lourdes i syna Rocco. Dzieci są owocem małżeństwa z reżyserem Guyem Ritchiem. Madonna posiada również czwórkę adoptowanych pociech. W 2017 roku Madonna zaadoptowała afrykańskie bliźniaczki.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Madonny?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW