Zamknij

Madonna pokazała odważne zdjęcie z bieliźnie. Fani podejrzewają interwencję chirurga plastycznego

Sylwia Wamej
13.05.2020 19:09
Madonna
fot. Face to face/Reporter/East News

Madonna opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie w bieliźnie. Fani są jednak podzieleni co do zmysłowej fotografii. Niektórzy uważają, że ich idolka powiększyła pupę.

Madonna pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Fani podejrzewają, że poprawiała pupę

Madonna pokazała na swoim Instagramie odważne zdjęcie w bieliźnie, na którym wyeksponowała pupę. Fani gwiazdy, choć ją uwielbiają, uważają, że pupa Madonny nie jest dziełem matki natury. Wielu z nich podkreśla, że artystka wszczepiła sobie do pośladków powiększające implanty. Sporo komentarzy pod zdjęciem Madonny utrzymana jest jednak w krytycznym tonie:

"Co do diabła stało się z twoją pupą?, "implanty", kocham cię, ale te implanty to za dużo", zrujnowałaś swoją twarz i ciało" - piszą wielbiciele 61-letniej Madonny. Warto dodać, że pierwsze plotki o tym, że Madonna ma nową pupę, pojawiły się w 2018 roku. Oczywiście spora część fanów broni Madonny i uważa, że piosenka wygląda świetnie.

Madonna miała koronawirusa?

Madonna przechodziła ostatnio przez bardzo trudny czas. Przez koronawirusa artystka straciła trzy bliskie osoby: brata swojego ochroniarza, kuzyna oraz przyjaciela. Sama zainteresowana poinformowała swoich fanów, że zrobiła test na przeciwciała, a wynik okazał się pozytywny.

"Obecnie nie jestem już chora — napisała Madonna i dodała: „Byłam chora pod koniec mojej trasy koncertowej w Paryżu ponad 7 tygodni temu. Chorowało też wielu artystów występujących ze mną, ale myśleliśmy po prostu, że złapaliśmy bardzo poważną grypę. Dzięki Bogu dziś jesteśmy wszyscy zdrowi i mamy się dobrze” - podkreśliła.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Madonny?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW