Zamknij

Madonna pokazała siniaki i blizny. Tak ratowała swoje zdrowie

22.12.2020 15:59
Madonna
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Madonna pokazała fanom zdjęcie, na którym pozuje w sportowym stroju. Artystka na fotografii odważnie eksponuje sińce oraz potężną bliznę. To pozostałość po operacji biodra, którą musiała przejść wokalistka, by ratować swoje zdrowie.

Madonna to jedna z wokalistek, które zna cały świat i które za życia stały się ikonami gatunku. Amerykańska artystka przez miliony fanów uważana jest za "królową popu" i nie sposób odmówić jej ogromnego wkładu w światową muzykę. Wylansowała ogromną ilość przebojów, hity takie jak "Material Girl", "Like A Virgin" czy "La Isla Bonita" to prawdziwe klasyki nucone przez kolejne pokolenia fanów. Sama Madonna od zawsze szokowała bezkompromisową postawą, lubiła wzbudzać kontrowersje i mimo 62 lat nadal jest niezwykle aktywna, jest ostatni album "Madame X" pojawił się na rynku w 2019 roku, artystka chętnie chwali się także swoim 26-letnim partnerem

Niestety, to właśnie podczas promowania swojego najnowszego wydawnictwa, Madonna doznała poważnego urazu. W trakcie trasy koncertowej coraz częściej pojawiały się problemy z kolanem i biodrem, w trakcie jednego z występów gwiazda przewróciła się na scenie. Kłopoty ze zdrowiem zakończyły się odwołaniem kilku koncertów, a sprawą musiał zająć się chirurg. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że wokalistka czuje się o wiele lepiej, choć na jej ciele wyraźnie widać pozostałości po interwencjach lekarzy.

ZOBACZ TAKŻE:  Madonna topless. Internauci mają dość nagich zdjęć 61-latki: „Serio, aż tak jesteś zdesperowana?”

Madonna pokazała bliznę po operacji. Pozowała w skąpym sportowym stroju

Na Instastory Madonny pojawiło się nowe selfie, na którym wokalistka pozowała w stroju sportowym odkrywającym umięśniony brzuch oraz nogi. Na fotografii wyraźnie widać potężną bliznę, pozostałość po przebytym zabiegu. Nie sposób nie dostrzec także sinych śladów. Madonnie bowiem stawiane są bańki.

- Regeneracja, bańki, piękna blizna - takimi hasztagami oznaczyła swoje zdjęcie gwiazda.

Przypomnijmy, że w połowie roku Madonna poruszała się o kulach. Jak widać, do formy wraca bardzo szybko. 10 grudnia artystka pochwaliła się pierwszym oryginalnym tatuażem.