Zamknij

Madonna wyznała miłość swojemu 25-letniemu partnerowi. Co na to jego rodzice?

Sylwia Bagińska
31.12.2019 15:32
Madonna
fot. Instagram.com/madonna

Madonna od roku spotyka się z 25-letnim tancerzem. Ich związek jest coraz poważniejszy. Amerykańska gwiazda poznała rodziców swojego wybranka. Są od niej młodsi.

Madonna wyznała miłość 25-letniemu tancerzowi

Madonna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na całym świecie. Jej piosenki śpiewane są na każdym kontynencie. 61-letnia „królowa popu” nie pierwszy raz randkuje z o wiele młodszym mężczyzną. Gwiazda ma chyba poważne zamiary, bo… poznała rodziców swojego ukochanego.

Madonna od roku spotyka się z 25-letnim tancerzem. Artystka poznała ostatnio rodziców swojego partnera. Ojciec jej chłopaka jest dwa lata młodszy od niej. Jak się okazuje, nie stanowi to żadnego problemu.

Zobacz także: 60. urodziny Madonny. 10 faktów na temat Królowej Popu, o których nie wiedziałeś!

Rodzice zdradzili nawet, że Madonna w ich obecności wyznała miłość ich synowi.

Powiedziała nam, że jest bardzo w nim zakochana i nie musimy się o nic martwić, bo ona się nim zajmie – powiedział w rozmowie z „The Mirror” ojciec 25-letniego tancerza.

Ojciec Ahlamalika wyznał także, że możliwe, że artystka wyjdzie za mąż za jego syna. Różnica 36 lat nie stanowi dla rodziców tancerza problemu – najważniejsza jest ich relacja. Byłoby to trzecie małżeństwo artystki.

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Madonny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB