Zamknij

Maffashion pokazała sylwetkę po porodzie. Fani: "Możesz śmigać po wybiegach" [FOTO]

21.10.2020 16:33
Julia "Maffashion" Kuczyńska
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, we wrześniu 2020 została mamą. Blogerka i modelka zaledwie ponad miesiąc po porodzie zdecydowała się pochwalić fanom swoją sylwetką. Udało jej się obniżyć wagę, a zachwyceni internauci uznali, że mogłaby powrócić na wybiegi.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych obecnie krajowych celebrytek, która jako jedna z pierwszych osiągnęła wielki sukces dzięki działalności w internecie. Założony przez nią w 2009 roku blog modowy zyskał ogromną rozpoznawalność, a Julia stała się jedną z sieciowych gwiazd. Wykorzystała popularność, by zaistnieć w mediach oraz na dobre wejść do świata mody. Na swoim koncie ma własne marki odzieżowe, występy na wybiegach, współprace z prestiżowymi markami, rzesze oddanych fanów i duże pieniądze, a nadal nie powiedziała ostatniego słowa.

ZOBACZ TAKŻE:  Maffashion świętuje sukces. Jej kreację założyła słynna Kardashianka [FOTO]

Obecnie jednak głowę Kuczyńskiej jeszcze mocniej od pasji i biznesu zajmuje prywatne szczęście. Po głośnym rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem celebrytka odnalazła szczęście w ramionach popularnego aktora Sebastiana Fabijańskiego. Na początku 2020 roku ogłosili, że są parą, a 10 września Maffashion urodziła dziecko gwiazdora. Oczywiście po porodzie Julia chętnie dzieli się z fanami radością z macierzyństwa i publikuje na Instagramie coraz to nowe zdjęcia. Tym razem postanowiła pokazać, jak zmieniła się jej sylwetka ledwie ponad miesiąc po urodzeniu dziecka. Internauci nie kryli zachwytu.

ZOBACZ TAKŻE:  Sprzeczka Maffashion i Mai Bohosiewicz. Poszło o branie suplementów przez karmiącą mamę

Maffashion pokazała sylwetkę po porodzie. Julia Kuczyńska wróciła do formy sprzed ciąży?

Na profilu Julii Kuczyńskiej na Instagramie, który obserwuje ponad 1,4 miliona użytkowników, pojawiły się nowe zdjęcia. Na jednym z nich możemy podziwiać całą sylwetkę blogerki i modelki, która pozowała zaledwie ponad miesiąc po porodzie. Fanom Maffashion nie umknęły szczupłe nogi idolki, w komentarzach pojawiły się głosy, że wróciła do formy sprzed ciąży niezwykle szybko i mogłaby występować na wybiegach.

- Doskonale wyglądasz. Aż trudno uwierzyć, że niedawno zostałaś mamą.

- Super sceneria do zdjęć. Śmiało możesz śmigać po wybiegach. Świetnie się prezentujesz - czytamy.

Sama Maff zdradziła, że udało jej się zrzucić 10 kilogramów, ale stara się redukować wagę powoli. Jak widać, idzie jej fantastycznie.