Zamknij

Maffashion i Czarek z Abstrachuje się rozstali. Nagrali filmik [WIDEO]

Maciej Friedrich
30.10.2019 11:02
Maffashion i Czarek z Abstrachuje się rozstali. Nagrali filmik [WIDEO]
fot. Instagram:@maffashion_official

Maffashion i Czarek z kanału Abstrachuje to niekwestionowane gwiazdy internetu, a ich związek był głośno komentowany przez branżowe media. Niestety, para po czterech latach ogłosiła, że nie jest już razem. O rozstaniu celebryci poinformowali, nagrywając dla fanów filmik.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to prawdziwa internetowa gwiazda, która dzięki założeniu modowego bloga zyskała ogromną popularność, została uznaną modelką i podpisała lukratywne kontrakty reklamowe. Sławę działalności w sieci zawdzięcza również Czarek Jóźwik, znany użytkownikom YouTube z kanału Abstrachuje. Związek sieciowych celebrytów oraz ich zaręczyny były głośno komentowany przez media. Niestety, Julia i Czarek poinformowali fanów, że po ponad czterech latach związku postanowili się rozstać.

Maffashion i Czarek z Abstrachuje nie są już razem. Koniec związku internetowych celebrytów

We wtorek, 29 października na profilu Czarka Jóźwika pojawiło się nagranie zarejestrowane w jednym z lokali serwujących sushi. Fani byli w szoku, gdy para poinformowała, że nie jest już razem.

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej o tym powiedzieć. […] Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi – komentował wspólną decyzję gwiazdor kanału Abstrachuje.

 Maffashion o niedoczynności tarczycy: Niezależnie czym się zajmujesz, ta choroba przeszkadza  

Co ciekawe, byli partnerzy zachowywali się bardzo swobodnie i widać było, że humory im dopisują. Maffashion nazwała byłego partnera „najcudowniejszą osobą na świecie” i podkreśliła, że do końca życia chce mieć z nim kontakt. Czarek potwierdził, że również nie zamierza kończyć przyjacielskich relacji z Julią.

Część fanów nie wierzy w deklarację celebrytów i nie może uwierzyć, że się rozstali. Większość jednak gratuluje Czarkowi i Julii, że potrafili rozstać się z klasą i bez tak popularnych w show-biznesie konfliktów.

 To oni rządzą polską blogosferą. Maffashion i Lewandowscy na czele rankingu

Zagłosuj

Myślisz, że Maffashion i Czarek zostaną przyjaciółmi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF