Zamknij

Maffashion potwierdziła związek z Fabijańskim? Pokazała zdjęcia ze wspólnego Sylwestra [FOTO]

Maciej Friedrich
02.01.2020 15:24
Maffashion potwierdziła związek z Fabijańskim? Pokazała zdjęcia ze wspólnego Sylwestra [FOTO]
fot. Piotr Molecki/East News

Maffashion najwyraźniej nie ma zamiaru dalej ukrywać swojego związku z Sebastianem Fabijanskim. Blogerka opublikowała w sieci zdjęcia ze wspólnie spędzonego Sylwestra.W ten sposób oficjalnie potwierdziła, że są razem?

Maffashion to jedna z największych polskich osobistości internetowych, która jako jedna z pierwszych pokazała, że aktywność w sieci może być trampoliną do ogromnej popularności. Blogerka modowa znajduje się obecnie w czołówce krajowych celebrytek, a jej życie prywatne pilnie śledzą zarówno fani, jak i media.

Pod koniec października 2019 roku głośno było o zakończeniu związku Maff i Czarka Jóźwika znanego z youtubowego kanału Abstrachuje. Para rozstała się w oryginalny sposób, a niewiele później pojawiły się plotki o związku blogerki z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Choć wielokrotnie byli widziani razem, żadne z nich oficjalnie nie wypowiedziało się na temat ich relacji. Jednak sylwestrowa relacja Maffashion wydaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Maffashion potwierdziła związek z Fabijańskim. Pokazała zdjęcia z Sylwestra

W relacji na Instagramie Maffashion pokazała, jak spędza Sylwestra. Wśród wielu opublikowanych zdjęć pojawiły się fotografie, które nie umknęły czujnym fanom. Możemy na nich zobaczyć Sebastiana Fabijańskiego w pełnej okazałości. Aktor bawi się z ukochanym psem blogerki. Dla wielu fanów jest to ostateczne potwierdzenie związku Maff i znanego aktora. Być może także plotki o rzekomych zaręczynach pary okażą się prawdą?

Maffashion pokazała Fabijańskiego
fot. Instagram:@maffashion_official
Maffashion i Fabijański
fot. Instagram:@maffashion_official
Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF