Zamknij

Maffashion i Fabijański zaręczeni? Jest komentarz blogerki

Maciej Friedrich
12.12.2019 12:01
Maffashion i Fabijański zaręczeni? Jest komentarz blogerki
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

W mediach głośno jest o rzekomych zaręczynach Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Fani dostrzegli na palcu blogerki pierścionek, który uznali za zaręczynowy. Sama Julia Kuczyńska postanowiła skomentować sprawę. Czy potwierdziła zaręczyny?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, która popularność zyskała dzięki aktywności w internecie. Modowa blogerka wykorzystała popularność i razem z projektantką Martą Gajewską stworzyła markę Staff by Maff. Zdjęcia jej stylizacji pojawiły się w wielu branżowych magazynach, pojawiła się między innymi na okładce "KMAG".

W mediach głośno było związku Julii z innym znanym internetowym twórcą, Czarkiem Jóźwikiem z grupy Abstrachuje. Pod koniec października celebryci poinformowali jednak o zakończeniu związku. Blogerka zaczęła spotykać się z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Ich związek najwyraźniej szybko się rozwija, pojawiły się bowiem informacje, że para jest zaręczona.

Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczeni? Blogerka skomentowała

Portal Pudelek poinformował, że Maffashion i Fabijański weszli na kolejny etap związku i zaręczyli się. Poinformował o tym informator portalu.

- Maffashion pochwaliła się koleżankom, że zaręczyli się z Sebastianem - czytamy.

Co więcej, fani Julii dostrzegli na jej palcu pierścionek i uznali, że to pierścionek zaręczynowy. Sama zainteresowana postanowiła odnieść się do medialnych doniesień i opublikowała w sieci dwuznaczne zdjęcie. Bezpośrednio zapytana o zaręczyny przez portal Plotek odmówiła jednak komentarza.

- Nie, nie komentuje. Proszę uszanować - stwierdziła krótko.

Jak myślicie, czy blogerka i aktor są zaręczeni?

Zagłosuj

Jak sądzisz, czy Maffashion i Fabijański są zaręczeni?

Liczba głosów:

Maffashion zaręczona z Fabijańskim
fot. Instagram:@maffashion_official

RadioZET.pl/plotek.pl/MF