Zamknij

Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się. Blogerka pokazała wyjątkowe zdjęcie [FOTO]

12.07.2021 14:12
Maffashion
fot. VIPHOTO/East News

Maffashion potwierdziła zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak teraz postanowiła zrobić wyjątek. Pokazała zdjęcie z pierścionkiem.

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą od ponad roku. Swój związek potwierdzili oficjalnie na początku 2020 roku, a już we wrześniu na świat przyszedł ich syn Bastek. Para nie mówi zbyt dużo na temat swojego życia prywatnego - przez długi czas ukrywali, że są razem. Później nie informowali, że spodziewają się dziecka - fani dowiedzieli się dopiero wtedy, gdy nie można było już ukryć ciąży.

Plotki o zaręczynach Maffashion i Fabijańskiego pojawiły się już kilka miesięcy temu. Jednak podobnie jak w przypadku innych prywatnych szczegółów z ich życia, para nie potwierdziła zaręczyn. W wywiadzie dla "Fashion Magazine" blogerka stwierdziła, że choć rozmawiali o ślubie, nie planują na razie uroczystości. Teraz okazuje się, że w sesji zdjęciowej do tego wywiadu można było zobaczyć pierścionek zaręczynowy Maffashion.

Zobacz także:  Maffashion skrytykowała Jacka Kurskiego. TVP zażądało od niej sprostowania

Maffashion potwierdziła zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim [FOTO]

Maffashion postanowiła odpowiedzieć fanom na kilka pytań. Jeden z internautów poprosił o zdjęcie z czasu, gdy blogerka się zaręczyła. Okazuje się, że partnerka Fabijańskiego opublikowała zdjęcie właśnie z sesji zdjęciowej dla "Fashion Magazine". Tym samym potwierdziła, że wtedy przyjęła oświadczyny ukochanego. Nie wiadomo jednak, czy para planuje ślub. Gwiazda nie zdradziła także daty ani okoliczności zaręczyn. Najwyraźniej resztę szczegółów postanowiła zachować tylko dla siebie.

Maffashion-zareczyny
fot.