Zamknij

Maffashion jednak jest w ciąży. Julia Kuczyńska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

24.07.2020 17:46
Julia Kuczyńska
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion potwierdziła pogłoski: ona i jej chłopak Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka. Już wiedzą, jaka jest płeć maleństwa. Tata pieje z zachwytu i wygadał się znajomym czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański są parą zaledwie od kilku miesięcy. Wygląda na to, że choć ich związek trwa krótko, zdecydowali się na potomstwo. Plotki o ciąży Maffashion krążą od pewnego czasu, kiedy, jeszcze w czasie wyborów, fani dostrzegli na zdjęciach ciążowy brzuszek Maff. Od tej pory ani blogerka, ani aktor nie potwierdzali tych doniesień. Julia konsekwentnie unikała tematu, ale okazuje się, że Fabijański nie był w stanie dłużej utrzymać tego w tajemnicy. Jak poinformował serwis "Plotek", aktor pochwalił się znajomym płcią dziecka.

Maffashion urodzi dziewczynkę czy chłopca?

Informator serwisu zdradza, że Sebastian jest tak uradowany faktem, że zostanie ojcem, że nie umie tego ukryć.

"Sebastian jest w siódmym niebie i chwali się wszystkim, że pod koniec wakacji zostanie ojcem i będzie miał syna. To może stereotypowe, ale dla mężczyzny wiadomość o tym, że to będzie chłopiec, ma szczególne znaczenie. Nie może się już doczekać" - cytuje swoje źródło "Plotek".

W odróżnieniu od Sebastiana, Julia stara się ostrożnie podchodzić do tematu i teraz, przede wszystkim, skończyć wszystkie rozpoczęte projekty, by potem mieć więcej czasu na odpoczynek i przygotowania do ważnej zmiany, jaką niesie za sobą rodzicielstwo.

"Ona nie chce robić z tego spektaklu medialnego, najważniejszy jest dla niej spokój. Sebastian bardzo ją wspiera i stara się pomóc przy najdrobniejszych rzeczach, nawet jeśli chodzi o asystowanie na planie sesji zdjęciowej. Wbrew temu co się pisze, bardzo szanuje jej pracę i jest z niej dumny" - mówi osoba z otoczenia Sebastiana.

Pozostaje nam w takim razie pogratulować i życzyć wszystkiego dobrego.

RadioZET.pl/Plotek/AS