Zamknij

Maffashion jest w ciąży? Blogerka mistrzowsko zareagowała na zdjęcia paparazzi

13.08.2020 19:21
Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion skomentowała zdjęcia paparazzi sugerujące, że jest w zaawansowanej ciąży. Blogerka w zabawny sposób odniosła się do publikacji Pudelka na swoim Instastory. 

Maffasshion jest na finiszu ciąży? Tak sugerują zdjęcia paparazzi opublikowane na portalu Pudelek. Blogerka została przyłapana na ulicy w szerokiej sukience, a jej zaokrąglone kształty sugerowały, że pod obszernym ubraniem ukrywa już całkiem spory brzuszek. Julia Kuczyńska do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka i choć wiele wskazuje na to, że faktycznie jest w ciąży, nadal zamierza trzymać wszystko w tajemnicy. Zdjęcia Pudelka postanowiła zbyć żartem. 

Maffashion jest na językach fanów już od dłuższego czasu. Sensację wywołują doniesienia o jej związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim, z którym blogerka związała się po rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachujów. W maju serwis Pudelek poinformował, że Maffashion i Fabijański spodziewają się dziecka. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, para oczekuje syna, a termin porodu wyznaczony jest na koniec wakacji.

Maffashion opowiedziała o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Strzała amora"

Maffashion jest w ciąży? Blogerka komentuje zdjęcia paparazzi 

Odkąd w mediach pojawiły się doniesienia na temat ciąży Maffashion, szafiarka robi wszystko, by odwrócić uwagę od tematu jej brzucha. Gdy portal Pudelek opublikował dowody w postaci zdjęć, dziewczyna Fabijańskiego postarała się obrócić całą sprawę w żart. Maffashion zamieściła screen publikacji na Instastory i... zareklamowała elementy swojej stylizacji. Przy tym w wymowny sposób pominęła najważniejsze, czyli to, czy faktycznie spodziewa się dziecka. 

Udany żart? 

maffashion
fot. Instastory:@maffashion_official

Posłuchaj podcastu