Zamknij

Maffashion jest w ciąży? Blogerka pokazała swoje "dziecko" na Instagramie [FOTO]

Judyta Wanicka
06.05.2020 17:58
Maffashion w ciąży
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim? Blogerka nie chce komentować doniesień serwisu Pudelek. Zamieściła jednak wymowny post, w którym pochwaliła się swoim "dzieckiem". Czyżby plotki o ciąży Maffashion były nieprawdziwe? 

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim - takie informacje przekazał portal Pudelek. Wiadomość zelektryzowała wszystkich fanów blogerki i obserwatorów jej związku z aktorem Patryka Vegi. Doniesienia o dziecku wzbudziły sporo emocji. Maffashion i Fabijański są parą zaledwie od kilku miesięcy. Podobno niedawno się zaręczyli, ale żadna ze stron nie chce komentować sprawy. Czyżby po tak krótkiej znajomości Julia Kuczyńska i jej nowy parter zdecydowali się na dziecko? 

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od początku wzbudza kontrowersje. Blogerka związała się z aktorem zaraz po rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachujów. Wielu fanów myślało, że to jedynie chwilowa znajomość. Tym bardziej że Fabijański słynie z awersji do celebrytów i instagramowego blichtru, czyli przestrzeni, w której króluje Kuczyńska. Okazuje się, że medialny "mezalians" - jak nazywano związek Maffashion i Fabijańskiego, trwa nadzwyczaj długo, a nawet zdążył wejść na wyższy poziom. Maffashion jeszcze nie odniosła się do plotek o ciąży, ale jej nowy wpis na Instagramie podsycił zainteresowanie tematem. 

Maffashion jest w ciąży z Fabijańskim? Blogerka pokazała swoje "dziecko"

W mediach trwa zamieszanie wokół ciąży Maffashion. Tymczasem sama zainteresowana wydaje się być tym mocno rozbawiona. Blogerka postanowiła wykorzystać szum wokół swojej osoby, aby pochwalić się nowym sukcesem. Maffashion stworzyła markę odzieżową z projektantką Laną Nguyen. Po roku pracy nad projektem blogerka zaprezentowała fanom pierwsze zdjęcie z kampanii Eppram. Nawiązała przy tym do doniesień o ciąży i pieszczotliwie nazwała markę swoim "dzieckiem". 

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu... ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą” - napisała Maffashion. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pytań o ciążę. Julia jednak udawała, że ich nie widzi. 

Zagłosuj

Czy Maffashion i Sebastian Fabijański pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw