Zamknij

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim? Znana blogerka skomentowała doniesienia mediów

Sylwia Wamej
07.05.2020 08:41
Julia Kuczyńska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim?  Wiadomość o tym, że znana blogerka zostanie mamą, zelektryzowała polskie media. Julia Kuczyńska postanowiła skomentować te doniesienia w rozmowie z Fakt.pl. Czy potwierdza swoją ciążę z ukochanym?

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim? Blogerka komentuje doniesienia

Maffashion spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim. Takie doniesienia pojawiły się na portalu Pudelek.pl. wiadomość o ciąży jednej z najpopularniejszych polskich blogerek i kontrowersyjnego aktora wręcz zelektryzowała media. Maffashion w rozmowie z Fakt.pl postanowiła odnieść się do całego zamieszania. Czy potwierdziła ciążę?

"Nic nie potwierdzam, jak kiedyś, kiedyś będę chciała przekazać tak ważną informację, to wyjdzie ona ode mnie" - podkreśliła Maffashion w rozmowie z Fakt.pl. Jednocześnie pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją marką odzieżową Eppram, którą przewrotnie nazwała "dzieckiem".

"Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu... ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą” - napisała Maffashion. 

Maffashion spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim? Gwiazda mówiła o powiększeniu rodziny

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się ze sobą od kilku miesięcy. Mówi się nawet o tym, że para zaręczyła się, lecz żadne z zakochanych nie potwierdziło jednak tych doniesień. Warto dodać, że jakiś czas temu gwiazda pojawiła się na okładce "Fashion Magazine", na której pojawił się wymowny komentarz Julii Kuczyńskiej: "Rodzina? Chętnie".

Wcześniej blogerka przez pięć lat związana była z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachujów.  Para rozstała się w październiku 2019 roku, ogłaszając koniec związku za pośrednictwem Instagrama.

Zagłosuj

Chcesz być kiedyś rodzicem?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW