Zamknij

Maffashion na okładce „Vivy!” Przesadzili z retuszem. Fani nie poznają blogerki

Redakcja
27.06.2018 12:13
Maffashion Julia Kuczyńska
fot. Instagram

Okładka magazynu „Viva!” z Maffashion wywołała kontrowersje. Graficy najwyraźniej przesadzili z retuszem. Fani nie poznają blogerki i krytykują zdjęcie.

Na najnowszej okładce magazynu „Viva!” pojawiła się blogerka modowa Maffashion. Choć jest to obecnie jedna z najbardziej znanych blogerek, to jednak nawet jej fani nie są pewni, kto tak naprawdę znajduje się na zdjęciu. Wszystko przez to, że graficy przesadzili z retuszem i chyba za mocno poprawili twarz Julii Kuczyńskiej.

„Już dzisiaj w kioskach #vivanalato z piękną Maffashion. Nasza słoneczna sesja zdjęciowa z #JuliaKuczyńska w letnich stylizacjach” – informuje „Viva!”. Okazuje się, że gdyby nie ten opis, wielu internautów nie wiedziałoby nawet, kto wystąpił w tej słonecznej sesji.

„Ostro... poszło, że gdyby nie to ze napisali ze to ona...to nikt by się nie domyślił taka po obróbce podobna do siebie”.

„Co?! Nie poznałam”.

„Myślałam , że to Britney Spears”.

„Kto????? Nie poznałam...”

To wyrywek komentarzy. Niektórzy przekonują, że wszystko to kwestia makijażu, który w tym wypadku nadał blogerce nieco drapieżnego wyglądu.

Naprawdę jest aż tak do siebie niepodobna?

Zagłosuj

Faktycznie Maffashon jest na okładce Vivy! nie do poznania?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA