Zamknij

Maffashion nie ochrzci synka? Ukochana Sebastiana Fabijańskiego ma dylemat. "Bez ciśnienia"

29.09.2021 15:51
Maffashion
fot. TRICOLORS/East News

Maffashion i Sebastian Fabijański są szczęśliwymi rodzicami synka Bastiana. W odpowiedzi na pytanie fana blogerka zdradziła, że nie jest pewna, czy chciałaby ochrzcić chłopca. Zdradziła, że stoi przed poważnym dylematem.

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek i influencerek, która ogromną popularność zdobyła dzięki założeniu bloga poświęconemu modzie. Julia Kuczyńska, bo tak naprawdę nazywa się internetowa gwiazda, zyskała duży rozgłos i otrzymała autorski program w telewizji. Jej kariera rozwinęła się błyskawicznie, sama została modelką, a niedługo potem otworzyła własną markę odzieżową Staff by Maff. Jej stylizacje mogliśmy oglądać w prestiżowych modowych magazynach, jest także stałym gościem programów telewizyjnych, a media rozpisują się nie tylko o jej zawodowych sukcesach, ale także życiu prywatnym. Jej ubrania nosiły takie światowe gwiazdy jak Kourtney Kardashian.

Prywatnie Maffashion także nie może narzekać na brak szczęścia. W 2020 roku blogerka ogłosiła, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim, popularnym aktorem i raperem znanym między innymi z filmów Patryka Vegi. Ich związek wydaje się układać doskonale, 10 września 2020 na świat przyszedł ukochany synek pary Bastian Jan. Szczęśliwa mama często chwali się zdjęciami z pociechą za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeden z fanów celebrytki był ciekaw, czy para ma w planach ochrzczenie syna. Odpowiedź Julii nie była jednoznaczna.

Maffashion i Sebastian Fabijański nie ochrzczą synka? Blogerka odpowiedziała

Maffashion odpowiedziała na pytanie jednego z wielbicieli i nie ukrywała, że nie jest do końca przekonana do chrztu Bastiana. Przyznała jednak, że bije się z myślami.

- Bez ciśnienia. Może ochrzcimy, a może sam kiedyś o tym zadecyduje. Mam dylemat. Wiadomo, to rodzic wybiera przedszkole, pierwszą szkołę i całą masę innych rzeczy. W kwestii chrztu mam jednak duży dylemat - poinformowała.

Być może dylemat ma związek z poglądami Sebastiana Fabijańskiego, który w wywiadach podkreślał, że jest osobą głęboko wierzącą. Maffashion ma nieco inne podejście i zastanawia się, czy jej synek nie powinien sam podjąć decyzji dotyczącej wiary, gdy będzie na to gotowy.

- Najchętniej poczekałabym, aż mój syn będzie starszy, świadomy otaczającego go świata, tego co się dzieje i sam podejmie decyzję o swojej wierze - podsumowała.

Zobaczymy, do jakiego wniosku dojdą rodzice.