Zamknij

Maffashion opowiedziała o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Strzała amora"

Sylwia Wamej
28.05.2020 18:04
Maffashion opowiedziała o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Strzała amora"
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maffashion i Sebastian Fabijański tworzą zgraną parę, choć jak powiedziała blogerka w rozmowie z serwisem Plotek.pl, mają odmienne charaktery. Jak się okazuje, to nie przeszkadza im w budowaniu związku. Julia Kuczyńska szczerze wyznała, że "trafiła ją strzała amora".

Maffashion opowiedziała o związku z Sebastianem Fabijańskim. "Strzała amora"

Maffashion i Sebastian Fabijański tworzą udany związek. Ich relacja budzi wielkie emocje, bo aktor jeszcze niedawno trochę podśmiewał się z blogerskiego świata, do którego należy przecież jego dziewczyna. Jak się okazuje, Sebastian i Julia mimo różnic świetnie się ze sobą dogadują, o czym aktorka poinformowała w rozmowie z serwisem Plotek.pl. Julia szczerze zdradziła, że dopadła ją strzała amora.

"Strzała amora. W związku musi być trochę podobieństw i muszą być jakieś przeciwieństwa, żeby było ciekawie. Ja już się dowiedziałam, że to jest bardzo interesujący media temat i taki trochę wabik, bo coś aż tak nieoczywistego budzi do dyskusji i zastanawia. Mimo wszystko niezależnie od tego, w jakim stopniu medialne były moje poprzednie związki, to ja temat rodziny i ogniska domowego zawsze trzymałam z dala od tego, co publikuję w sieci" - wyznała Maffashion.

Maffashion i Sebastian Fabijański
fot. Piotr Kamionka/ East News

Maffashion i Sebastian Fabijański: Od kiedy się spotykają ze sobą?

Maffashion i Sebastian Fabijański zaczęli się spotykać ze sobą w grudniu 2019 roku. Ich znajomość szybko się rozwinęła. Pojawiły się też doniesienia o zaręczynach, a ostatnio o ciąży Julii Kuczyńskiej.

Maffashion wcześniej przez pięć lat związana była z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje. Para rozstała się pod koniec października 2019 roku, publikując w mediach społecznościowych wymowne wideo.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Jesteś w związku?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW