Zamknij

Maffashion pęka z dumy. Jej ubrania doceniła modelka Victoria's Secret

04.12.2020 15:03
Julia Kuczyńska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maffashion pęka z dumy. Jej ubrania założyła ostatnio Maryną Linchuk, modelka Victoria's Secret i innych znanych marek odzieżowych. Kuczyńska pochwaliła się zdjęciem gwiazdy w sieci.

Maffashion rozwija swoją markę odzieżową Eppram. W odróżnieniu od Julii Wieniawy, która także postanowiła zaistnieć w branży odzieżowej, Julia Kuczyńska zbiera mnóstwo dobrych recenzji swoich produktów. Ale najlepszą recenzją, jaką sobie można chyba wyobrazić, jest zainteresowanie ze strony kupujących. A jeśli jeszcze ciuch przypadnie do gustu komuś, kto jest związany z modelingiem i wie, na czym polega styl, to już w ogóle można mówić o wielkim sukcesie. I tak właśnie jest w przypadku nowej kolekcji Maffashion.

Julia Kuczyńska podzieliła się w sieci zdjęciem, na którym w jej ubraniach pojawia się modelka znana z kampanii Diora, czy pokazów Victoria's Secret.

Zobacz także: Julia Wieniawa ostro odpowiada internautkom. Kolekcja ubrań aktorki w ogniu krytyki. "Szajs"

Maffashion ma powody do radości. Jej ubrania nosi Maryna Linchuk

To nie pierwszy raz, kiedy Kuczyńska chwali się sukcesem. Wcześniej ubrania z jej kolekcji założyła Kourney Kardashian. Spodobały się też Ewie Chodakowskiej. Teraz znów doceniła je osoba z zagranicy - Maryna Linchuk, 33-letnia modelka z Białorusi, zatrudniania m.in. do pokazów Versace, Victoria's Secret, Dolce & Gabanna, Gucci, Max Mara, Balmain, czy Prada.

Modelka opublikowała niedawno zdjęcie, na którym ubrana jest w komplet z Eppram. Kuczyńska, widząc to, nie omieszkała się pochwalić. Zapowiadając niespodziankę od swojej marki, pokazała zdjęcie Linchuk. "My z dziewczynami na Eppram szykujemy dla Was coś specjalnego, ale to za niedługo, a mała informacja oprócz tego... Kto ma na sobie Eppram?" - spytała, prezentując fotkę.

RadioZET.l/AS