Zamknij

Maffashion podsumowała debatę prezydencką. Na kogo odda głos?

18.06.2020 12:36
Maffashion podsumowała debatę prezydencką. Na kogo odda głos?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maffashion należy do tej grupy celebrytów, którzy nie boją się zabierać głos w sprawach społecznych czy politycznych. Teraz, kiedy na tapecie są wybory prezydenckie, Julia Kuczyńska - jak miliony Polaków - oglądała debatę kandydatów na urząd głowy państwa. Na InstaStory dzieliła się swoimi przemyśleniami, a potem w kilku słowach podsumowała, co o tym wszystkim sądzi.

Julia Kuczyńska wraz z milionami Polaków oglądała debatę prezydencką. Blogerka, która niedawno wyraziła rozczarowanie słowami Andrzeja Dudy, dotyczącymi osób LGBT+, w kilku słowach podsumowała ten ważny element kampanii wyborczej. Jak zdradziła, sama już nie wie, na kogo zagłosuje. Przyznała, że wydawało jej się, że debata pomoże jej poznać stanowiska kandydatów i zdecydować, które jest jej najbliższe. Ostatecznie tylko pogłębiła jej wyborcze dylematy.

Kandydaci na prezydenta jako dziewczynki z klasy

Maffashion po debacie wyborczej: "Świat stanął na głowie"

"Nie wiem, na kogo zagłosuję chyba. Serio. Myślałam, że mam mały dylemat, ale teraz mam większy" - powiedziała. I dodała "Świat stanął na głowie. Naprawdę myślałam, że wiem, ale trochę mi się przetasowało wszystko i przewartościowało, jeśli chodzi o mój wybór i to, na kogo będę głosowała".

Razem z Julią transmisję debatę oglądał jej chłopak - Sebastian Fabijański. Jego słowa, wykrzykiwane zza pleców Maffashion, dobitnie świadczą, że obydwoje z pewnością wiedzą, na kogo głosować nie będą: "Tylko nie Andrzej!" - krzyknął rozemocjonowany aktor.

Tym, dla których tematy wyborcze mimo wszystko nie są najważniejsze, przypominamy, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się w niedzielę 28.06., a udział w nich weźmie 11 kandydatów.

Posłuchaj podcastu