Zamknij

Maffashion pokazała ciało tydzień po porodzie. "Tu nadmiar skóry, a tak wygląda brzuszek" [FOTO]

18.09.2020 09:01
Maffashion
fot. Piotr Molecki/East News

Maffashion odsłoniła ciało po ciąży zaledwie tydzień po porodzie. Blogerka, która 10 września urodziła pierwsze dziecko, pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. 

Maffashion i aktor Sebastian Fabijański zostali rodzicami. 10 września przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Para przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama, publikując na profilach zdjęcia z nowo narodzonym malcem. Płeć dziecka Maffashion i Fabijańskiego oraz imię oficjalnie pozostają tajemnicą, ale jeszcze przed porodem media donosiły, że para oczekuje syna.

Julia Kuczyńska powoli dochodzi do siebie po porodzie. Mimo nawału obowiązków wróciła już do mediów społecznościowych, by zdać relację z pierwszych dni w roli mamy. Na Instastory blogerki pojawia się mnóstwo nagrań z rekomendacjami akcesoriów dla niemowląt i karmiących matek oraz zdjęcia Sebastiana Fabijańskiego z dzieckiem na rękach i prywatne zwierzenia blogerki na temat macierzyńskich doświadczeń. W najnowszym wideo Maffashion odsłoniła ciało po porodzie i pokazała, jak po tygodniu od rozwiązania prezentuje się jej sylwetka. 

Maffashion pokazała łóżeczko i drogi wózek. "Ekskluzywne będzie to dziecko" [FOTO]

Maffashion pokazała ciało tydzień po porodzie

Partnerka Sebastiana Fabijańskiego uznała, że jej fani chcieliby zobaczyć, jak po ciąży zmieniła się jej figura. Maffashion nagrała dla nich specjalne Instastory, na którym pozuje w staniku i dresowych spodniach. 

Jeszcze pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie. Moją sylwetkę mniej więcej kojarzycie. Tu nadmiar skóry. A tak wygląda brzuszek. Taki może trzeci miesiąc? Czwarty, piąty? Nie wiem, ale coś w tym stylu - powiedziała blogerka, eksponując brzuch przed obiektywem. 

ddd
fot. Instastory:@maffashion_official
maff 5
fot. Instastory:@maffashion_official
maff 62
fot. Instastory:@maffashion_official
fdff
fot. Instastory:@maffashion_official
maffashion w2
fot. Instastory:@maffashion_official

Posłuchaj podcastu