Zamknij

Maffashion pokazała łóżeczko i drogi wózek. "Ekskluzywne będzie to dziecko" [FOTO]

09.09.2020 14:27
Maffashion
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim. Dziecko blogerki i gwiazdora filmów Vegi ma przyjść na świat tej jesieni, dlatego para zabrała się za kompletowanie wyprawki. Maffashion pochwaliła się już łóżeczkiem oraz szczegółowo zrelacjonowała składanie luksusowego wózka. 

Maffashion i Sebastian Fabijański spodziewają się dziecka. Niedawno oficjalnie potwierdzili medialne doniesienia w rozmowie z  "Dzień Dobry TVN". Julia wyjaśniła, że nie chciała wypowiadać się publicznie o ciąży, ponieważ nie miała pewności, czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Jednak w bliskim gronie pary od dawna było wiadomo, że Maffashion i Fabijański spodziewają się syna, a poród ma nastąpić wczesną jesienią.

Gdy Maffashion w końcu potwierdziła plotki o ciąży i opublikowała zdjęcie z brzuszkiem, natychmiast przystąpiła do kompletowania wyprawki. Naturalnie fani mają okazję śledzić poczynania przyszłej mamy na Instastory. Blogerka pokazała już łóżeczko dla dziecka z kolekcją pluszaków oraz nagrała obszerne Instastory z Sebastianem Fabijańskim rozpakowującym luksusowy wózek. Aktor osobiście zajął się składaniem kosztownego cacka. Jak się okazuje, wózek dziecka Maffashion to popularny na rynku model z wyższej półki, który wielokrotnie pojawiał się na instagramach polskich gwiazd. 

Maffashion ma problemy z cerą w ciąży. Pokazała zdjęcie bez makijażu [FOTO]

Maffashion i Sebastian Fabijański pokazali wózek dla dziecka 

Jak można było się spodziewać, najpopularniejsza szafiarka w Polsce zadbała o to, by jej pociecha miała do dyspozycji modne i markowe wyposażenie. W udostępnionej relacji Maffashion pochwaliła się eleganckim wózkiem za 6 tys. złotych. Model ma już ugruntowaną pozycję w świecie celebrytów i jest chętnie wybierany przez zamożne matki. Dziecko Maffashion i Fabijańskiego również będzie podróżowało najmodniejszym wózkiem w show-biznesie. Gdy aktor odpakował karocę swojej przyszłej pociechy, powiedział zdumiony: 

Powiem ci, że ekskluzywne będzie to dziecko. Ekskluzywny będzie ojciec i ekskluzywna będzie matka - żartował. 

Aktor zabrał się za składanie wózka, a tymczasem Maffashion przybliżała szczegóły luksusowego nabytku. 

3
fot. Instastory:@maffashion_official
1
fot. Instastory:@maffashion_official
2
fot. Instastory:@maffashion_official
4
fot. Instastory:@maffashion_official

Maffashion wybrała także łóżeczko dla dziecka. Pociecha blogerki będzie spała w modelu z drewna utrzymanym w szaro-brązowej kolorystce. Cena łóżeczka oscyluje w granicach 450 złotych. 

6
fot. Instastory:@maffashion_official

Posłuchaj podcastu