Zamknij

Maffashion wstrząsająco o ciąży i mediach. "Gdybym poroniła, to dostanę pieniądze"

29.03.2021 10:04
Maffashion
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion w wywiadzie zdradziła szokujące szczegóły ciąży. Celebrytka miała otrzymać propozycję pieniędzy, gdyby poroniła. Opowiedziała także o medialnej nagonce, która mogła mieć fatalne skutki. 

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, która dzięki działalności w sieci zyskała ogromną popularność. W 2009 roku założyła bloga poświęconego modzie, który okazał się hitem. Julia zwróciła uwagę mediów, otrzymała angaż do programu telewizyjnego, została modelką, a ostatecznie stworzyła własną markę odzieżową. Często wymieniana jest jako czołowa polska bizneswoman, która doskonale potrafiła przekuć pasję na wielkie pieniądze. Dosyć powiedzieć, że ubrania jej marki nosiły takie międzynarodowe gwiazdy jak Kourtney Kardashian.

Kuczyńska nie może także narzekać na życie osobiste. W 2020 roku poinformowała, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim, aktorem znanym między innymi z filmów Patryka Vegi. 10 września 2020 na świat przyszło ich dziecko, syn Bastian Jan. Jako znana mama Maffashion udzieliła wywiadu dla serwisu babybyann.com, w którym zdradziła szokujące szczegóły ciąży oraz medialnej nagonce.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Maffashion miała otrzymać pieniądze, jeśli poroni? Wstrząsające wyznanie celebrytki

Maffashion wspomina, że fotoreporterzy w pogoni za sensacją byli zdolni nawet do opublikowania informacji, które przyszła mama wolałaby zatrzymać dla siebie.

- Złapali mnie pod kliniką z trudnymi ciążami, zadzwonili do Sebastiana, chcąc dopytać, czy potwierdzamy, że spodziewamy się dziecka i jednocześnie informując, że news ze zdjęciami spod kliniki na pewno zostanie opublikowany (...) Zaczęłam się cała trząść ze stresu… Stwierdziliśmy, że potwierdzimy temu portalowi mój stan, ale nie chcemy, żeby publikowali zdjęcia, żeby cokolwiek pisali, bo moja ciąża była trudna, nie mogłam się stresować - wspomina.

Okazuje się, że Julia i Sebastian byli nawet w stanie zapłacić, by zdjęcia nie zostały opublikowane. Kuczyńska bała się, że stres może zaszkodzić ciąży. Wtedy, jak poinformowała, zasugerowano, że w przypadku poronienia otrzyma pieniądze.

- Zasugerowano mi, że gdybym poroniła, to dostanę pieniądze. Tak to było - wyznała Maff.

Na szczęście Bastian urodził się zdrowy, a rodzice nie ukrywają, że jest dla nich całym światem.