Zamknij

Maffashion radykalnie zmieniła fryzurę. Ścięła włosy i przefarbowała na brąz [FOTO]

02.07.2020 10:29
Maffashion ma nową fryzurę
fot. Instagram:@maffashion_official

Maffashion przeszła fryzjerską metamorfozę. Blogerka modowa mocno skróciła włosy i zmieniła kolor. Teraz dziewczyna Sebastiana Fabijańskiego jest krótkowłosą brunetką. Nowa fryzura Maffashion wywołała sensację! 

Maffashion już nie jest jasną blondynką. Słynna polska blogerka i fashionistka zdecydowała się skrócić włosy i przyciemnić kolor. Radykalna metamorfoza sprawiła, że na pierwszy rzut oka trudno ją poznać. Zdjęcie odmienionej dziewczyny Sebastiana Fabijańskiego zelektryzowało fanów na Instagramie i wywołało lawinę pozytywnych komentarzy.

Julia Kuczyńska jest na językach już od dłuższego czasu. Sensację wywołują doniesienia o jej związku z Sebastianem Fabijańskiem. Blogerka związała się z aktorem zaraz po rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachujów. W maju serwis Pudelek poinformował, że Maffashion i Fabijański spodziewają się dziecka. Kuczyńska do dziś oficjalnie nie potwierdziła ciąży.

Maffashion ukrywa ciążowy brzuszek? Zdjęcie z wyborów zwróciło uwagę internautów

Maffashion zmieniła fryzurę. Gwiazda ścięła i przefarbowała włosy

Maffashion postanowiła odciągnąć fanów od niewygodnego tematu brzuszka i skierowała ich uwagę na nową fryzurę. Blogerka zaprezentowała efekty wizyty u znanej fryzjerki gwiazd, Gabrieli Zalewskiej. Na zdjęciach widzimy, że Maffashion jeszcze bardziej skróciła włosy i przefarbowała je na jasny brąz.

Taki mały spontan - podsumowuje zmianę Julia. Możliwe, ze to tymczasowa koloryzacja. Znając siebie długo nie wytrzymam w jednej wersji - uspokaja niezadowolonych. 

Nowa fryzura Maffashion wywołała zachwyt wśród internautów. Prawie wszystkim metamorfoza blogerki przypadła do gustu. 

W tym kolorze wyglądasz jeszcze lepiej niż zawsze.

Dużo lepiej niż w blondzie! Zostaw.

Ale cudnie! Boże nie ma koloru, w którym ty źle wyglądasz! 

A wam jak się podoba Julia Kuczyńska w krótkich i ciemnych włosach? 

Posłuchaj podcastu