Zamknij

Maffashion rozbawiła fanów. Pokazała twarz synka w nietypowej wersji. "Z zarostem to wykapany tata"

22.12.2020 14:56
Maffashion
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maffashion podzieliła się z fanami wyjątkowym filmikiem w świątecznym klimacie. To, co zobaczyli, bardzo ich rozbawiło. "Z zarostem to wykapany tata".

Maffashion regularnie dzieli się z internautami informacjami ze swojego prywatnego życia. Od kiedy została mamą, częstym gościem na jej Instagramie jest synek Bastian. Blogerka, choć samą informację o ciąży ukrywała niemal do samego końca, nie miała zamiaru, śladem innych celebrytek, ukrywać twarzy dziecka. Bardzo szybko Jan Bastian doczekał się pierwszych zdjęć w sieci, a internauci zgodnie orzekli, że jest podobny do taty - Sebastiana Fabijańskiego. Teraz Julia Kuczyńska pokazała synka w całkiem innej odsłonie: z siwym zarostem w mikołajowej czapce.

Zobacz także: Maffashion i Sebastian Fabijański szykują się do ślubu? Zaskakujące wyznanie aktora

Maffashon pokazała synka. "Z brodą wykapany tata"

Influencerka podzieliła się krótkim filmikiem, na którym żartuje sobie z podobieństwa Bastiana do taty. Na wideo nałożyła specjalny świąteczny filtr, dzięki któremu i ona, i Bastek wyglądają jak Mikołajowie. Na filmiku mocno skoncentrowany Bastian próbuje coś powiedzieć. "Pozdrawiamy! PS Wszyscy piszą, ze z zarostem to wykapany tata" - zażartowała Kuczyńska. Zdjęcie rozbawiło internautów. Pojawiły się także komentarze m.in. od Mariny, Natalii Siwiec, czy Ady Fijał.

Komentarze części internautek potwierdzają przypuszczenia celebrytki: "Wygląda jak Sebastian. Identyczni!", "Identyko tata", "Mikro tata", "Tak cały Sebastian", "Oczy taty". Jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto ma odmienne zdanie. "Dla mnie to on jest cala mama".

RadioZET.pl/AS