Zamknij

Maffashion skomentowała plotki o ciąży. "To zawsze mnie boli"

Patrycja Chudolińska
25.05.2020 20:41
Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion odniosła się do niedawnych plotek o ciąży z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka zdradziła, że doniesienia mediów na temat jej życia prywatnego zafundowały jej sporo stresu.

Maffashion skomentowała niedawne plotki o ciąży. Kilka tygodni temu portal Pudelek.pl przekazał informacje o jej błogosławionym stanie. Blogerka jest w związku z Sebastianem Fabijańskim zaledwie od kilku miesięcy. Nic dziwnego, że nietypowe doniesienia o życiu prywatnym zainteresowały jej fanów. Internauci w komentarzach na Instagramie zaczęli dopytywać, czy Maffashion faktycznie spodziewa się dziecka.

Blogerka nie potwierdziła jednak oficjalnie wiadomości o ciąży. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że gdy będzie chciała przekazać tak ważną informację, to wyjdzie ona od niej. Okazuje się, że plotki na temat życia prywatnego były dla niej źródłem silnego stresu.

Zobacz także: Maffashion zmieniła fryzurę. Blogerka postawiła na ostre cięcie

Maffashion komentuje plotki o ciąży

W najnowszej rozmowie z "Plotkiem" Maffashion zdradziła, że przyzwyczaiła się do różnego rodzaju plotek na swój temat. Dodaje jednak, że te dotyczące spraw prywatnych, jak rodzina i dzieci, są dla niej mocno bolesne.

- To jest pewnego rodzaju stres. Chyba nie tylko ja tak mam, ale w momencie, gdy ktoś mnie za coś skrytykuje, omawia, czy nos operowałam, czy się brzydko ubrałam, czy brzydko wyglądam, czy jestem głupia, gruba, chuda, cokolwiek - to raczej tak jakoś spływa. To są takie rzeczy, że myślę: "Okej". Ale jeśli ktoś wchodzi z butami właśnie w temat rodziny, w tematy takie naprawdę bliskie i delikatne, to zawsze mnie boli. I zawsze chcę powiedzieć takie: "Nie. Stop, tam już nie wolno zaglądać". To jest za każdym razem pewnego rodzaju smutek, złość, dużo stresu - przyznała Maffashion w rozmowie z redaktorem "Plotka".

RadioZET.pl/PCh