Zamknij

Maffashion skrytykowana przez fanki: "Do niemowlaka z takimi paznokciami?"

21.09.2020 12:34
Julia Kuczyńska
fot. Grosescu Alberto Mihai/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Julia Kuczyńska od zaledwie kilkunastu dni jest mamą. Mimo wielu nowych obowiązków Maffashion stara się regularnie pojawiać w sieci. Teraz została skrytykowana przez fanki: "Do niemowlaka z takimi paznokciami?" - pyta oburzona internautka.

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, od niedawna jest mamą. BJF, bo tak w sieci Kuczyńska i Sebastian Fabijański przedstawiają swoje maleństwo, przyszedł na świat 10 września, ale rodzice ogłosili ten fakt dopiero po tygodniu. Dziecko ma zatem zaledwie dwa tygodnie. Ten moment rodzicielstwa dla wielu świeżo upieczonych rodziców jest trudny ze względu na mnóstwo nowych obowiązków i niekończące się pytania o to, jak najlepiej zadbać o swoją pociechę. Niewyspanie, zmęczenie i brak realizacji swoich potrzeb to typowe problemy mam i ojców niemowląt.

Maffashion tego nie ukrywa i nie ma zamiaru prezentować w sieci obrazu cukierkowego macierzyństwa. Kilka dni temu zaprezentowała wygląd ciała w kilka dni po porodzie.

Maffashion skrytykowana za paznokcie

W jednym z ostatnich postów Julia pokazała chwile z maleństwem. Przybijają piątkę. Na wideo widać dokładnie paznokcie Maff - dość długie hybrydy z widocznym odrostem. Nie uszło to uwadze niektórych internautów. Jedna z "fanek" wyraziła swoje oburzenie:

"Do niemowlaka z takimi paznokciami?"- zapytała zaskoczona. Kuczyńska w odpowiedzi zaczęła się tłumaczyć, że są one krótkie. "Są mega krótkie. Ja genetycznie muszę mieć lekko wystające za opuszek bo tak mi rosną. A odrost? Myśle, ze dzidzia ma go akurat gdzieś Ja mam" - odparła.

Ale nie tylko paznokcie stały się obiektem zainteresowania internautek. Także dobiegający z tła dźwięk laktatora. Jedna z pań od razu pospieszyła z "dobrą radą", by Maff przystawiła dziecko do piersi, zamiast ściągać mleko sprzętem. I tym razem Julia odpisała spokojnie, choć nie kryła rozbawienia doradzaniem.

"Oooo już zaczynają się rady. Spokojnie. Wiem co robię. Oraz mam kontakt z odpowiednimi osobami w kwestii porad" - oznajmiła. Na szczęście przy każdym z uszczypliwych komentarzy pojawiło się też mnóstwo wyrazów wsparcia i zrozumienia dla świeżo upieczonej mamy. Mimo to, zdaje się, że ona sama świetnie radzi sobie z "radami". W kolejnym filmiku wyjaśniła, że nie ma czasu na robienie paznokci, ale w jej przypadku i tak nie jest możliwe wyraźne ich skrócenie.

"Zostałam skrytykowana za moje paznokcie, za odrost na paznokciach. Z tej oto okazji przygotowałam bardzo dużo inspiracji paznokciowych właśnie. Ja z nich nie skorzystam, bo nie mam teraz czasu robić paznokci. Pedi i mani poczekają, wy możecie skorzystać i się zainspirować - powiedziała. "I jeszcze coś, każdy jest inny i każdy ma inną płytkę paznokcia. A moja płytka paznokcia jest taka, że to jest mój najkrótszy paznokieć. Nie mogę obciąć krócej, bo tu już pod spodem mam skórkę. I obcinając krócej, musiałabym zrobić sobie ranę, więc u mnie nigdy nie zobaczycie wystającego opuszka za paznokieć" - dodała.

Maffashion pokazała łóżeczko i drogi wózek. "Ekskluzywne będzie to dziecko" [FOTO]

RadioZET.pl/AS