Zamknij

Maffashion szczerze o karmieniu synka piersią. Martwiła się o swój biust

07.07.2021 12:16
Maffashion
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion postanowiła odpowiedzieć fanom na kilka pytań związanych z macierzyństwem. Jej obserwatorów zainteresowała kwestia karmienia piersią. Okazuje się, że młoda mama miała pewne obawy z tym związane.

Maffashion we wrześniu ubiegłego roku powitała na świecie swojego pierwszego synka. Gwiazda długo ukrywała ciążę, a po narodzinach dziecka nie chciała pokazywać jego wizerunku w mediach społecznościowych. Ostatecznie zdecydowała się odsłonić twarz chłopca kilka razy, jednak temat macierzyństwa nie pojawia się bardzo często na jej profilu na Instagramie. Ostatnio Julia Kuczyńska postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i odpowiedziała na kilka ich pytań. Opowiedziała między innymi o swoich doświadczeniach związanych z karmieniem piersią.

- Mały od początku miał apetyt. Oprócz tego, że karmiłam piersią, odciągałam mleko na później (bo miała nawały), także zdarzało się dokarmianie mlekiem modyfikowanym. To ostatnie Bastek dostał już w szpitalu, kiedy jeszcze nie miałam wystarczająco dużo pokarmu - napisała na InstaStories.

Zobacz także:  Maffashion w konflikcie z TVP? To przez wsparcie dla LGBT. "Mam całkowitego bana"

Maffashion szczerze o karmieniu syna piersią

Okazuje się, że młoda mama miała pewne problemy z tym związane. Przyznała, że około szóstego miesiąca jedna pierś produkowała znacznie mniej mleka. Maffashion martwiła się, jak wpłynie to na wygląd jej biustu.

- Nawet zastanawiałam się, czy później jedna pierś nie zostanie mi o trzy rozmiary większa. Finalnie nie mam pojęcia, czy karmiłam długo, krótko czy ok. Bastek jest zdrowy, silny i raczej szczęśliwy - podsumowała.

Lubicie, gdy gwiazdy dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa?